Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha erősen szuggerálok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erősen szuggerálok arra, hogy lépjen velem ismét kapcsolatba egy illető, úgy tesz?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés, de annyira béna vagyok a párkapcsolatokban. Több mint egy mázsáról fogytam le, és így jó alakkal sikerült is sok alkalmi kapcsolatot létesítenem, de valahogy mindig elbénáztam, ha valaki tartósabb viszonyt szeretett volna tőlem.

26 éves vagyok, 1 komolyabb kapcsolattal a hátam mögött.


Múlt héten meg egy fergeteges éjszakát töltöttem el egy tőlem 5 évvel idősebb férfival: jól néz ki, ért a szexhez is, rengeteg közös beszédtémánk volt, értelmes, és valahogy nem elég belőle.


Független, viszont rengeteg a munkája.


A társkeresőn, ahová mindketten fel vagyunk regisztrálva, nagyon ritkán online-nak látom, de nem merek neki írni, meg én nem is szeretném felhívni (Samantha Jones törvénye szerint a vagina hatalom, és ha nem adod könnyen, akkor nagyobb az ereje).


Ti mit gondoltok erről? Esetleg létezik valami szerelmi mágia (igen, diplomásként hiszek benne, hogy van némi ereje), amivel "bevonzhatom"?


A "pfujjolók" válaszából nem kérek, köszi.


2011. aug. 3. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hiszek ebben!!! Már volt rá példa,hogy kiszemeltem magamnak valakit és belegondoltam fú de jó lenne..és láss csodát megkaptam az illetőt,úgy hogy semmit nem csináltam.:)

Ha hiszel abban,hogy megkapod még szerintem összefog jönni.

2011. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, létezik szerelmi kötés és azt írják, hogy bejön, de nagyon sok hátránya van, jóval szarabb lesz tőle az életed. Mindkét félnek rossz, mert nem "igazi" szerelem.

Nem lehet konkrét személyt bevonzani az életedbe a vonzás törvényével. Ebből az egész cuccból kifelejtették, hogy nem elég csak gondolni, hanem TENNI kell azért, hogy megkapd, amit akarsz...

Végszóra írj rá, hívd fel vagy valami, ha tényleg akarod, mert nem fog a sült galamb a szádba repülni. Így a legjobb.

2011. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát vigyázz mit kívánsz!


Nekem anno bejött csomó minden amit leírtam,hogy meg szeretném kapni.Ennek már több éve.Ma megint ugyanott tartok,mert csak egy ideig "szugeráltam" a kívánságaimat.Amik be is jöttek,de mégsem 100%-osan úgy,ahogy szerettem volna-így utólag belegondolva.Akkor persze jólesett,hogy összejött.Később már nem annyira.


Most megint ott tartok,hogy szeretném,ha összejönne egy férfi,viszont már nem hiszek abban,hogy Véletlenül majd összejön,amikor nem is számítok rá....Sajnos én már minden méteren a pasikat bámulom hogy ki lehetne az,és egyik sem tetszik :-)))))


A válaszom:

Igen bevonzhatod,de sokat kell "gyakorolni" és nagyon tisztán vizualizálni pontosan,hogy mit is szeretnél tőle,vagy bármitől.24n

2011. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És ha mostantól számítva 5 nap múlt el a találkozó óta, hány napot várjak még a "ráírással"?

2011. aug. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!