Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ey most jel vagy félreéértés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ey most jel vagy félreéértés?

Figyelt kérdés
Inkább fiúk válaszát várom de ebben jártas csajok is válaszolhatnak.Ha egy fiúnak tetszik egy lány de a lány pár hónappal(2-3 hónap) idősebb az zavarja-e őket?Vagy ha tetszik nekik egy lány kit csinálnak?Megvárjátok míg a csaj kezd vagy inkább ti teszitek az első lépést?Vagy ha nem vagytok elég bátrak a csajt megszólítani vagy ilyensmi inkább feéhívjátok magatokra a figyelmet?:O léccy segitsetekk.
2011. szept. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiúk csak olyan lánnyal kezdenek aki pont egykorú velük. Napra pontosan. Ha nem egy napon születtek, akkor esélytelen, hogy összejöjjenek.
2011. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jeanne ***** válasza:

Itt fontos lenne tudni, mennyi idősek vagytok.

Anélkül most nem állok neki az eszmefuttatásnak, ha nem nagy gond.

2011. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jeanne ***** válasza:
Ez mondjuk hülyeség. Én szeretem a fiatalabb pasikat, mert azok még nincsenek totál elszállva maguktól. Nekem volt már 2 évvel fiatalabb barátom is. Nincs azzal semmi gond.
2011. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarja őket a pár hónapos korkülönbség. Én 3 hónappal idősebb vagyok a barátomnál és már lassan 1 éve együtt vagyunk. Ha igazán szeret, akkor ez nem lehet gond. ;)
2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd a bátorságot és menny oda ahoz a csajhoz és "kit csinálnak" hát a csajt csináld ki XD.


najó viccet férre téve télleg menny oda hozzá aztán ne szúrd el :) könnyű mondani de így van sajnos mert egy csaj nem biztos, hogy utánad fog menni bár nekem már volt egy ilyen esetem csak épp ku.rvára nem tetszett a lány de 1 évig próbálkozott..

2011. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat.és bocs a helyesíráshibákért de sztem elég érthető:D
2011. szept. 20. 17:07
 7/7 DakotaDamon ***** válasza:
Egyszer kavartam egy 2 hónappal fiatalabb sráccal, de sz.rt rá, hogy idősebb vagyok-e. Ő keresett meg.
2011. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!