Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Van egy srác,egy suliba járunk,már régóta tetszik,de eddig csak néhányszor szemeztünk,az is tavaly volt.Nemrég bejelöltem fb-n,visszaigazolt,de nem akarok neki írni,mert az olyan személytelen lenne,nem az én stílusom.Élőben szeretnék odamenni hozzá valahogy,de leszólítani se akarom,hogy Szia,szimpatikus vagy..blabla...

Egyébként eléggé népszerű srácról van szó(sajnos),de nagyon közvetlen és nyitott.

Tudnátok vmi tippet adni?:)


2011. okt. 22. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van közös barátotok akkor a segítségével ismerkedj meg vele.
2011. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fasza. gyakorlatilag NEM ismered, de facebok ismerősöd. hány fb ismerősöd van 23562? ebből hányat ismersz VALÓJÁBAN? 200-at?
2011. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van elég bátorságod,akkor odamész hozzá,hogy hali.figyu.,én jelöltelek be fn-on XY vagyok.Nem gond? blablablaa...


Ha bátortalan vagy,akkor ráírsz : Szia!Nem gond,hogy bejelöltelek...?


*itt esetleg meg magyarázhatnád a jelölés okát,hogy szimpatikus vagy,vagy mert egy suliba járunk stb...*

2011. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!