Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez betegség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez betegség vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete járok egy fiúval, most hétvégén került (volna) sor a szexre, de mikor levette a nadrágját olyan hihetetlen szag csapott meg, hogy teljesen elment e kedvem mindentől. Nem értem, mert látszólag a srác teljesen ápolt, igényes, még a fanszőrzete is le volt borotválva, viszont olyan hihetetlenül penetráns hal szaga volt, hogy esküszöm még most is hányingerem van, ha eszembe jut. Szerintetek mi lehet az oka? Valami betegség, vagy csak egyszerűen nem mosakszik rendszeresen?
2011. aug. 27. 22:36
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
lehet a mosakodásssal van a baj, de lehet akár gomba is..
2011. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gomba.

De azért durva, hogy ő nem érzi.

Küldd el orvoshoz, akár ciki akár nem.

2011. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bepállott a farka ilyen hererohasztó fitymagombázó meleg párás időben
2011. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csupán a melegtől ilyen szaga lesz. Oké, hogy bepállik, de azért ez nagyon durva.
2011. aug. 27. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem simán lehet a melegtől :/...sztem ilyenért még ne dobd, vagy fürödjetek meg előbb együtt vagy vhogy rafkósan küld el zuhizni szex előtt. ha akkor is büdi akkor gáz van ...
2011. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de am megértelek sztem az én kedvem is elmenne :S...nagy melegben amugy természetes hogy nincs rózsaillata ott lent, én mindig elküldöm a barátomat zuhanyozni(igaz már évek óta együtt vagyunk szal nem ciki ilyet kérni)...de van mikor megjön melóból és akkor én is érzem hogy nem épp kellemes a szaga és ilyenkor undorodom attól h a számba vegyem :S... de azért penetránsnak nem nevezném...
2011. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akármennyire meleg van, azért méterekről nem kellene bűzlenie. Ez tuti betegség.
2011. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cody78 ***** válasza:
Én mielőtt megkér(t)em az asszonyt a cumira, megmosom. Frissen mosva semmi gond nincs.
2011. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos nem te vagy az egyedüli nő a számára és elkapott valami fertőzést..
2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!