Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSajok, ti nézitek egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSajok, ti nézitek egy pasi profilján az ismerősei számát? :D

Figyelt kérdés

Nekem nincs túl sok(403), nem jelölgetek be mindenkit, hogy népszerűnek tűnjek.

Mások 800 meg 900 ismerőssel operálnak, ti ebből következtettek arra, ki mennyire népszerű? :D


Hülyén hangzik, de van oka a kérdésnek.


Köszi előre is!


2011. szept. 20. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nos en nemvagyok fenn fácsebukkon, én az iwiwnél meguntam ezt a bejelölgetősdit. ott eljutottam 120 ismerősig. ennyi. csak olyanokat jelöltem be akiknek (legalább akkoriban) köszöntem utcán ha szembejött.

900 ismerős naná... felét fel se ismerné ha utcán látná...

na meg különben is? ha valaki ez alapján ítél, hát ez van, onnantól nem esik az érdeklődési körömbe...

2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én meg szoktam nézni az ismerősök számát. de nem az hogy pasiknál.. ha pl új ismerősre teszek szert, megnézem és abból is lehet következtetést levonni. engem pl az "taszít" inkább ha valakinek túl sok ismerőse van! :D:S nem szeretem a partyarcokat.. de hát kinek mi.
2011. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
aha a mai tinik / srácok ebben gondolkoznak -.-' csajok hisztiznek , hogy őket senki se érti meg + miért nem lehet 1 normális kapcsolatuk ! srácok minden csajt leakarnak fektetni mind a 2 fél hibás -.-' lassan kilyukadunk oda , hogy nem lesz más csak ribi csajok ( tisztelet a kivétel ) és sok beképzelt majom ( tisztelet a kivétel ) Ébredjetek már fel nem az számít , hogy menyi ismerősöd van hanem , hogy kik azok !!! jó barátok ? vagy nagy arcú emberek ? nem m1
2011. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem, én a se¤¤ét nézem és nem facen, hanem élőben 20L
2011. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Állítsd be h csak Te lásd az ismerősidet, más max a közös ismerősöket láthatja ilyenkor, és akkor gec1re kibäsztál velük, heee???
2011. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, van több ezer ismerősöm, akiket személyesen ismerek

de fácsebokkkom nincs mert nem is értek hozzá meg nem is érdeköl


18f

2011. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szoktam nézni,de nem abból szűröm le hogy milyen népszerű..
2011. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy az ember biológiai és fizikai okokból kb max 300 emberrel tudja tartani a kapcsolatot úgy, hogy az tényleg a Hello-szia-n túlmutasson. Régen ez volt egy törzsszövetség egysége.
2011. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Első 19:16 nézd meg az én profilom:)
2011. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nem érdekel.. amúgy serintem 400 nem kevés, de most akkor se lényeg jaj jesszus..
2011. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!