Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet a baj? Lehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a baj? Lehet valaki tökéletes?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, aki egyszerűen tökéletesnek tűnik... 21 éves vagyok, nem hiszek már a tündérmesékben, de rajta valahogy nem találok semmi rosszat. Rettenetesen kedves hozzám (nem nyomul, hanem kedves!), a tenyerén hordoz, okos és még helyes is. Tudtommal a lányokat szereti. Hol lehet a baj? Nem lehet tökéletes, igaz?:S
2011. szept. 20. 22:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:):):)
2011. szept. 20. 22:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy tökéletes legyen. Egyelőre a tündibündi pofikáját mutatja, aztán pár hónap múlva kiderült, hogy ő is ugyanolyan büdöset szarik mint a többiek. Árnyaltabban megfogalmazva neki is lesznek rossz napjai, amikor nemhogy a Joker mosoly fog leolvadni az arcáról, még be is szól neked, hogy mi az, hogy nincs ma meleg vacsora és különben is, miért nem hűtötted be a sört.

Bár mondjuk engem az ún. "tökéletesség" is kikészítene, annyira nem emberi...

2011. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, rólam is mondták már, h én vagyok a tökéletes, de dobtak rá 2 hétre, mert úgy érezték, hogy túl tökéletes vagyok hozzájuk... Azért az durva volt, mert én nem lennék együtt olyannal, aki nekem nem tökéletes.

Szóval te ne kövesd el ezt a hibát, higgy benne, hogy neki te tökéletes vagy, és legyetek boldogok, ne akarj benne hibát találni, élvezzétek, amíg együtt vagytok.

2011. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megvan a szépséghiba. Van barátnője...:S
2011. szept. 23. 13:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Pff... Hát ez szánalmas. Akkor csak játszadozott veled. Ez olyan hiba, ami már nem fér bele az "eltűröm, mert szeretem" kategóriába. Semmi gond, még jó, hogy nem habarodtál bele annyira, hiszen még csak mostanában ismerkedtetek meg. Szerintem lépjél túl rajta mihamarabb, meglátod, sokkal jobbat kapsz majd. Olyat, amilyet valóban megérdemelsz.


Fel a fejjel! És ne rohand le, egyszerűen rendezd le úgy a helyzetet, mint egy igazi nő. Intelligensen, emelt fővel. Aztán hagyd is ott a srácot a barátnőjével. Előre sajnálom a jelenlegi csaját...


Minden jót neked!

2011. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!