Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak a külsőre tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a külsőre tökéletes lányoknak lesz barátjuk, férjük? A kevésbé szépeknek már nem is jár ez a dolog?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 13:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Miért, te nem láttál még kevésbé szép nőt a pasijával vagy férjével menni az utcán? Hol élsz te?
2011. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekik könnyebben lesz párjuk, de valahogy nem hiszem, hogy te még nem láttál kevésbé tökéletes lány mellet valakit...Mert én nagyon sokat. -.-
2011. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. 5 éve vagyok férjnél, gyerekem is van, de nem vagyok tökéletes sem külsőleg, sem belsőleg.
2011. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nincs olyan, hogy tökéletes. Valamint minden ember megtalálja a párját, ki előbb, ki utóbb. De nem hiszem, hogy sok férfi leginkább a külsőre ítélne. Persze, fontos, hogy valami megfogja őket, de..nem hiszem, hogy csak a külső számítana. Szerintem a belső értékek is éppúgy fontosak, mint a kisugárzás..

21/L

2011. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

NEM! A külsőre tökéletes emberek azok külsőre tökéletes embereket kapnak, ami korántsem biztos, hogy tartalmas, valódi lelki társ jellegű kapcslatot eredményez.

Tökéletes külsővel nagyobb az esély a felszínes kapcsolat kialakítására. Úgyhogy ne sajnáld, ha nem miss universe vagy.

2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Hát én sem vagyok egy szépség,,kövér is vagyok és ahogy az első férjemtől el váltam 2 gyerekkel fél év múlva már újra meg kérték a kezem,,:)
2011. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

A szépség relatív, tökéletes ember meg nincs. Én kövér vagyok, pikkelysömörös (elég komoly a mennyiség) és 5 éves kapcsolatban vagyok. (mellette még fel akartak nemegyszer csípni, hiába)

21/L

2011. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Jogos volna a kérdés, hogy a Földön élsz-e. Rengeteg helyes pasinak van kevésbé előnyös külsejű barátnője, de ha szerelmesek, ez nem számít. Engem sok pasi szépnek tart, mégsincs már régóta barátom.

18/L

2011. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég telt vagyok, de remélem nem csak nyugtatom magam azzal, hogy nincs igazad. A szépség egyrészt relatív, másrészt (sajnos?) többször előfordult már velem, hogy akit igaz barátomnak tekintettem, belém szeretett, miután megismert. Bár azokból a dolgokból nem lett semmi, és akkor is többre értékelek egy ilyen jellegű kapcsolatot, mint mikor elsődleges szempont a szépség: hiszen azt többmillió másik nőtől/férfitól is megkaphatná az illető. Ha kompromisszumot kell kötnöm, akkor inkább a külső ne legyen ideális, de a belső igen.. Mikor csinosabb voltam, mindig akadtak jelentkezők, de többnyire rendre befürödtem velük. Őket tényleg csak a máz érdekelte..
2011. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok tévét nézel, mi? Egyrészt olyan nincs, hogy tökéletes; a legszebb, legjobb alakú nőt megkérdeznéd, elégedett-e magával, azt mondaná nem...

Elég uncsi lenne a világ, ha a minden férfinak csak a bombanők tetszenének... Nem beszélve arról, hogy kihalna az emberiség.

2011. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!