Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szexelni?

Figyelt kérdés

Hiszen, ha szeretünk valakit, sokkal jobb ölelegetni, puszilgatni meg hozzábújni, nem?

13/f


2011. szept. 20. 22:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát, nem sok jót olvasok :(
2011. szept. 20. 22:31
 12/21 anonim ***** válasza:
De: én jót írtam neked, mert keresztény apa vagyok, két gyerekem van, és téged is felebarátomként szeretlek. Bízz az idősebb emberben. 42 vagyok. Majd lesz párod, de kérd Istentől őt. A nősüléssel ráérsz még várni.
2011. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 BlackSword ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:34!!!


Hát 42 éves létedre elég buta ember vagy... Mert még egy egyszerű kérdést sem tudsz értelmezni... Ez bizony gáz... De ugye azért a 8 általános azért megvan??? Mert senki nem beszélt házasságról... Szexről volt szó, meg ölelgetésről, de házasságról nem...


Na szóval kérdező... Ez a hozzáállás a Te korodban helyes, és nyílvánvalóan természetes is... Majd ha elkezdődik/beindul a hormontermelésed rendesen, akkor majd tudni fogod... De a szex önmagában örömszerzési forma a másik ember irányába, amivel jóval nagyobb örömet okozol a másik embernek, mint sima ölelgetéssel és puszival, csókkal...

De azzal még ráérsz, és az ölelésnek is megvan a maga romantikája...

A többivel meg még ráérsz egy kicsit...

A házassággal meg bőven ráérsz még... Bolond aki egy tehén miatt elhagyja a nyájat... a mondás szerint...

2011. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért hogy ne haljon ki az emberiség!!!

Miért kell enni??? hogy éhen ne halj!!

2011. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
42éves érettnek tünik, hány évesek a gyerekeeid?
2011. szept. 21. 06:24
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem?
2011. szept. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A kereszténynek
2011. szept. 21. 06:59
 18/21 BlackSword ***** válasza:
Figyelj kedves kérdező... A kor nem számít semmit... Csak azt mutatja, hogy mennyit élt már... Egyébként lehet érett, de ez nem jelenti azt, hogy tapasztalt is... Nekem is volt egy tanárom az egyetemen... Remek szakembernek számít, csak tanítani nem tudott, meg rendet tartani... Ellenben volt egy fiatal srác tanárom szakközépben... Egyébként szintén kiváló a szakmában, de már az első tanítási évében tudott tanítanítani, és nem voltak fegyelmezési problémái... Szóval lehet, hogy a kedves keresztény bácsi idősebb nálam 18 évvel, de én abban is biztos vagyok (az írása alapján) ,hogy fele annyit nem látott ilyen téren, mint én... Ez persze nem gond, de aki csak a házassága után élt nemi életet egy nővel az szerintem ne osztogasson szexuális témában tanácsokat... Én tudom magamról, hogy nem bírom a vért, ezért nem is megyek be a műtőbe jó tanácsot adni a sebésznek... De most tényleg...
2011. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet fikázni, bántani valakit, mert a keresztény tanítás szerint él, de ettől mi még tartjuk magunkat ahhoz, hogy a szexnek a házasságban van a helye. Ha ismernéd a statisztikákat, láthatnád, hogy azok a párok maradnak együtt egy életre, akik megvárták az esküvő napját az ágybabújással. A gyerekeim 3 és 6 évesek. Egyébként közel 15 éven át melós voltam, és értelmiségi lettem, mert tanultam, és képeztem magamat.
2011. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 BlackSword ***** válasza:

Figyelj!!! Én nem azt mondtam, hogy baj, mert úgy élsz, ahogy neked jól esik... A Te dolgod... Lelked rajta, meg legyetek tényleg boldogok egy életen át... De tényleg...


Én azzal nem értek egyet, hogy miért válaszolsz egy olyan kérdésre, amiben nincsen tapasztalatod??? Mert lássuk be: nincsen... Ezzel sincsen semmi baj, hogy nincsen, csak akkor ne beszélj olyan dolgokról, amihez nem értesz... Tudod: csak a bolond okoskodik...

2011. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!