Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesek! Miért érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 évesek! Miért érzitek azt, hogy már nektek is kell szexelni?

Figyelt kérdés

miért foglalkoztok még ezzel a témával? nem gondoljátok, hogy fiatalok vagytok hozzá? miért ÉRZITEK magatokat érettnek? miért nem jó csak ismerkedni egy fiúval és eljutni az első csókig vagy ESETLEG a pettingig.. nem értelek titeket.. és nem bántani szeretnélek titeket.. engem komolyan érdekel ez az egész..


17 L


2009. júl. 3. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Azért csinálják ezt, mert csak ezt látják. A média az erotikát, a szexet nyomja látástól-vakulásig. Ezért érzik azt, hogy nekik is KELL.

Szerencsére én nem vagyok ilyen, de nem egy ilyet ismerek(sajnos).

16/L

2009. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

KIVÉTELEK VANNAK -.-

nem szeretem az általánosítást

van olyan 14-15 éves,akiről szinte mindenki,aki ismeri megmondja,h. sokkal ÉRTEBBEN gondolkodik a koránál.Például én :] a sok nálam idsebb barátnőm olyan,h. rajtam csodálkoznak hogyan tudom kibírni egy fiú mellett lassan 1 éve.[ gondok nélkül ] szóval ők ilyen minden héten mást kérek oO

2009. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

nem korhoz kötött hogy ki mennyire érett... persze 10-11 évesek még ne ha lehet de 14-15 évesen már nemgáz... én 14 voltam amikor elvesztettem és semmi bajom nem lett tőle. Ha egyszer így éreztem jónak akkor miért ne?

18/L

2009. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Xaba89 ***** válasza:
87%
Figyu, te is voltal 14 eves es teged nem erdekelt a masik nem titokzatosaga?Egyebbkent a mai napokba azert elterjedt mar fiatal korba a szex mivel mindenhol ez megy.TV musorokba,Talk showkba mindenhol a szex a tema.Normalis h felkelti minden korosztaly figyelmet es a kivancsisag hogy milyen erzes tettekre kenyszeriti a 14,15 eveseket.F\20
2009. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát peresze... mind ilyenek vagyunk. Ne okíts nem ér semmit, mindenki saját maga felel magáért, és egy idegen nem fog tudni változtatni rajta.
2009. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Vannak kivételek! Vannak olyanok, akik még nem akarják elveszíteni a szüzességüket 15 évesen! Csak néha az ember magányos, kell valaki, akibe szerelmes lehet, hogy ne csalódjon az összes pasiba ilyen fiatalon... innen meg jön az elvárás, meg a média, a kényszerek... én nem érzem magam érettnek, és még biztos várok pár hónapot (^^), egy évet legalább. Van, akinek bejön ilyen fiatalon, de aki vár, az szinte soha nem bánja meg.

15/l

2009. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

15 éves vagyok és szűz jó ideig az is leszek engem nem érdekel a szex. Van barátom el vagyok vele jól, nem pettingeltük még nem is mostanában fogunk.

Én sem értem hogy ez másoknak miért jó, vagy hogy miért azon az elven "működnek" hogy minél előbb annál jobb de valahogy azt sem értem hogy a nálam 1-2 évvel idősebbek miért kérdezgetik ezt egyfolytában? Zavar? És miért csak azt veszik észre aki ezeket csinálja? Elég nagy városban lakok és ha csak a volt osztályomat nézem akik szintén 14-15 évesek, fiúkon kívül nem érdekli őket, persze egy bizonyos mértékig igen mert azért ott vannak a hormonok de érdekes módon nálunk mindenki szűz. A fiúk mások bennük azért jobban látszik hogy érdekli őket de ott is csak 2 fiú nem szűz már.(mellesleg a volt osztályom létszáma 30 fő) Ugyanígy vagyok volt évfolyamtársaimmal is ott is csak 2-3 ember nem szűz.

Én nem provokálok senkit nem is azért írtam csak már bosszant hogy ennyire lenéztek bennünk. Jó nem tagadom vannak ilyenek de ha ennyire zavar ne foglalkozz velük!

Mellesleg nem katolikus apácaképzőbe járok!

2009. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

elnézést kérek.. én egyáltalán NEM akartam senkit sem megsérteni a kérdésemmel.. persze, hogy engem is érdekelt a másik nem ennyi idős koromban, de attól még szűz tudtam maradni.. mindegy nem ez a lényeg.. engem nem az érdekel, hogy most mik mennek a TV-ben..

én arra lennék kíváncsi, hogy ti jónak látjátok-e ezt így?

nem fog hiányozni a gyerekkor?

én lassan 18 leszek.. de ha kívánhatnék akkor az lenne, hogy megint 14 lehessek.. fiatalnak lenni jó :)

és a szexel szerintem egy kicsit elkapkodjátok ezt a felnőtté válást.. úgy értem, hogy szexelni már tudsz hurrá.. de ezen kívül semmit sem tudsz a felnőttek világáról.. (én már kezdem sejteni de ezt most nem ide tartozik) csak is a szex.. a szex ajándék az emberek számára és nem szabad csak úgy "játszani" vele..

bár én is imádok szeretkezni a barátommal, de az szerelemből történik és nem azért mert hude kíváncsi vagyok hogy mi van a gatyájában..

ez az ÉN véleményem és ez CSAK egy kérdés..

őszinte válaszokra lennék kívácsni..

és elnézést kérek az általánosítás miatt.. természetesen TISZTELET A KIVÉTELNEK :)

2009. júl. 3. 22:16
 9/23 anonim ***** válasza:
nekem is van erről véleményem és valószínűleg hasonló,mint nektek,én is elítélem,de van ellenpéldám me minden,de leírtam már vagy 5 helyen.MÉRT ÉRZITEK ÚGY,HOGY EZT MINDEN NAP MEG KELL KÉRDEZNI?jobb nem lesz tőle,aki akarja,úgyis megcsinálja,ezek után is.
2009. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én sem értem hova sietnek :)

Amúgy apáca képzőben szép is lenne ha mindenki mindenkivel csinálná :D

2009. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!