Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, ha 1 fiú sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha 1 fiú sír?

Figyelt kérdés

Néha szoktam sírni, mikor kipiszkálnak a suliba és azért, mert nagyon ronda vagyok, meg hogy egy lány se áll velem szóba. Nagyon gáz? :(


17/F


2011. szept. 20. 22:54
1 2
 1/15 anonimikusz ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Egy férfi nem férfi számomra, ha nem képes, akár ilyen formában is, de kimutatni az érzéseit. Ráadásul remek feszültség levezető. 22/L
2011. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Üsd le az egyiket aki piszkál,hidd el utána nem mernek majd piszkálni.Amíg sírsz és nem lépsz addig fognak basztatni.
2011. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Küldj már képet magadról akár itt, akár priviben, mert én nem hiszem el, hogy ennyire ronda lennél.


Engem is basztattak és kiderült, hogy nem is azért, mert ronda vagyok, hanem, mert olyan csendes, nyugodt típus és így akartak megszerezni maguknak a csajok.

2011. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 twinky ***** válasza:

"No woman, no cry..."


A piszkalodas meg na... legy hatarozottabb fellepesu, es nem fognak baszogatni.


Kulonben meg szerencse, hogy orankent csak egy kerdest irhatsz ki.

2011. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen miatt sírsz férfi létedre, az nagyon visszataszító. Embereld már meg magad, ugass vissza azoknak akik baszogatnak, legyél FÉRFI, állj ki magadért! Akkor tudom elfogadni a férfiaktól a könnyezést, ha valami nagyon nagy trauma történik az életükben (haláleset, szakítás) vagy nagyon meghatódnak, pl gyermek születése. Egyéb esetekben elfogadhatatlan nekem.
2011. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

MIndenki sír ,ha már egy bizonyos kötél szakad...

Általában szerintem egy férfi azért nem sír mindenen ,és ha sír akkor azt tudja is visszafolytani...

A többiekkel ne törődj ,hogy mit mondanak,lehet neked eszerszer jobb életed lehet mint nekik...Általában akiknek nagy az arcuk azoknak vagy kicsi a cerkájuk vagy nem is tudnak bánni vele meg hasonló...

Miért érzed magad rondának?

Ha úgy érzed ,hogy tényleg rondavagy mármint ha tudod hogy mi a hibád akkoör próbáld meg azt kíjavítani,és erősíts másra rá,menj el kondizni,öltözködj jól,és drága cuccokban(vegyél egy bmw-t),tanulj meg a csajok nyelvén beszélni

Én sem vagyok egy adonisz ,csajokkal még is jóban voltam és jóban is leszek,nem egy barátnőm volt és nem egy nővel ápoltattam le magam...

2011. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Árad az elöttem lévőből a jóindulat...

Veszed a gyógyszert vagy adják? (nekem is kell köcsög pirula) :)

2011. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, ha egy férfi néha és indokolt esetben sír, hanem az, hogy a kérdező konkrétan egy puhap.cs. Annyira taszító az ilyen...
2011. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már te is cinikus...nemtehet róla hogy burokban nevelik fel...Mármint egyre több a puhány ember és ez amiatt van mert burokban nevelnek fel mindenkit...
2011. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kérdező, szólj vissza, vagy ha oda kerül a sor, akkor zúzd le, aki basztat.
2011. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!