Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, ha 1 fiú sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha 1 fiú sír?

Figyelt kérdés

Néha szoktam sírni, mikor kipiszkálnak a suliba és azért, mert nagyon ronda vagyok, meg hogy egy lány se áll velem szóba. Nagyon gáz? :(


17/F


2011. szept. 20. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

,,valaki igazán beléd verhetne 1 kis férfiasságot... azért b*sztatnak mert hagyod te f*szkalap, ha határozottabban és keményebben lépnél föl és kiállnál magadért, akkor valószínűleg abba hagynák...


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:38

ja és még valami: ha 1 kis k*csög emós vagy akkor kívánom hogy a sulid retyójában vérezz el miközben taknyod nyálad egybefolyik:DDD


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:41"


Vissza szoktam ugatni Nekik, sőt legtöbbjüket úgy szarrá vertem, hogy össze fosták magukat. Mégis, ha arról van szó, hogy mellém kellene ülni, ink. elhagyják az órát, meg piszkáklnak. Arra is gondoltam már, hogy öngyilkos merényletet hajtok végre a sulin. :'(

2011. szept. 21. 05:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok.


1el kevesebb IQ-d lenne már növény lennél.


És mit érsz el vele hogy öngyilkos merényletet csinálsz? Egy csomó család életét összetöröd. Főleg ha a gyerekem is köztük lennének, akkor utánad mennék és szétrugdosnám a seggedet az idők végezetéig.


Nem az fog szenvedni akinek kell hanem a családjuk akik semmiről se tehetnek.


szétvered őket és nem állnak le, persze. Nincs olyan ember ki 2-3 pofon után nem szállna le a másikról.


Nem vagyok verekedős én se, nem is voltam, de 1x-2x oda kell csapni megmutatni hogy hol vannak az erőviszonyok.


Amúgy meg ki a f@szt érdekel hogy nem ül melléd senki, én pl imádtam egyedül ülni. Dupla szék, láb föl, táskámnak is van hely, nem lesz koszos a poros padlótól, nem kell súgni semelyik fogyatékosnak, kényelmesen el lehet férni, szétpakolni. :D:D Imádtam... régi szép idők

2011. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is szerettem egyedül ülni...kívéve ha pu ncikról volt szó... :)
2011. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

23:38/23:41-es vagyok

tudod mit? akkor meg inkább menj a p*csába és vágd fel az ereidet ha ekkora p*cs vagy:DDD engem általánosban eleget basztattak a hosszú hajam miatt stb... és mégse sírtam... történt jó pár szar dolog családon belül, suliban is, és mégse sírtam. 1 puhap*cs vagy ez a büdös nagy igazság. és egyébként, én is szeretek egyedül ülni:DDD


egyébként, ezen a kérdésen is látszik hogy kezdenek eltűnni a férfiak... attól még hogy van p*csöd, még nem leszel férfi...:P


16/F

2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Fel is vágom az ereimet! :'(
2011. szept. 21. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!