Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedhetnék be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illeszkedhetnék be hozzájuk? Teljesen új osztály nekem, és a kiszemelt pasi is velük van. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Idén új suliban kezdtem az évet. Már csak ezen kívül egy évem van a suliból, de soha, egyik iskolában sem illeszkedtem be könnyen a társaságba. Mindig csak egy két barátnőm volt, és általában mi voltunk az osztály jó kislányai. De most még jelen pillanatban egy barátnőm sincsen. Velünk egy évfolyamon jár egy srác. Már legelső nap kinéztem, iszonyatosan jól néz ki meg minden. A mi osztályunkba jár egy barbie baba. Amerikából jött haza iksz éve, tökéletes angolos, tökéletes külsővel anyuci és apuci kicsi kedvence. Első benyomásom nagyjából ennyi volt róla. Aztán kiderült, hogy egy tök rokonszenves, nem nagyzoló, beszédes, kedves lány. Sajnos nincs vele sok alkalmam beszélgetni, mert a hű követői hamar kiabálnak rá, hogy gyere már menjünk ide oda...de mindig kedvesen mondja hogy na majd akkor beszélgetünk, mosolyog meg minden. Őt láttam egyik szünetbe a kiszemeltemmel. Meg szerettem volna tőle kérdezni pár információt, de amikor hallottam hogy a kis barátnői is mindig róla áradoznak, felhagytam vele. Egyszer folyosón kérdezte tőlem hogy van e olyan pasi aki tetszik nekem...pont válaszoltam volna, amikor hirtelen hárulról pont az én kiszemeltem ugrott a nyakába...de lehet jobb is hogy nem mondtam el neki, lehet tovább adta volna a barátnőinek, és mára már rajtam röhögne a fél suli...valahogy be kéne illeszkednem közéjük. A barátnői közül ahogy láttam a háromnegyede lenéz, vagy csak nem is tudják hogy létezem, így meg nehéz lenne a csaj, na és a srác közelébe férkőzni. Szerintetek hogyan próbáljam meg? Köszönöm előre is! L18/L
2011. szept. 21. 18:40
 1/4 kr11va válasza:
Figyelj a legfontosabb ,hogy add önmagad mert ha nem azt fogod mutatni lehet hogy azért nem fogsz neki tetszeni de lehet h pont azért.viszont ha pont azért tetszel neki mert nem a valódi éned mutatod hidd el h annak nem lesz nagy jövője.viszont ha az tetszik neki amilyen valójában vagy akkor viszont valószínű h szép jövője lesz
2011. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nincs sok barátnőd. Iszonyú felszínes vagy.
2011. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szép vagy meglesz!
2011. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért vagyok felszínes??
2011. szept. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!