Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a tipikus jelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tipikus jelek, jelzések, amikből lehet tudni egy fiúnak, hogy tetszik valamelyik lánynak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kinek tetszik ki? Ezt nemértem... Mivel fiú vagyok elmondom:

Ha egy lány tetszik egy fiúnak akkor általában sokan bámuljuk, szemezünk vele egy kicsit és ha bátor is az illető akkor odamegy hozzád. Ha nem akkor szemeztek elég sokat, igazgatja magát, avarban van stb...

2011. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A lányok jelzései érdekelnének.


Mivel jelzik nekem, hogy bejövök nekik?


21/F

2011. szept. 22. 00:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy mosoly.. De szerintem egy lány tekintete mindent elárul ....


Vagy megbök a facebookon xD

2011. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát az én tapasztalatim a következők:

(szinte ugyanaz)

Ha társaságban van akkor kuncognak elég sokat és némelyik lány feléd nézeget, tehát észlelhető, hogy te vagy a téma.. Viszont ekkor zárt az út, mivel ha a lány társaságban van nemlehet kezdeményezni.

Ha egyedül van ugyanúgy szemezés, csinosítgatja magát, többször megnyalja az ajkait, ( ha kint vagytok és hideg szél fúj megtévesztő lehet :D) De ha már volt egy szemezésetek, és nem fordította el egyből a tekinteté (volt kb. egy fél perc) akkor már bátran kezdeményezhetsz.-

2011. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom én sok lánnyal próbálok szemezni és azt vettem észre, hogy akiket sokáig nézek, azok egy idő után a hajukat nagyon intenzíven elkezdik simítgatni, húzigálni.


Volt egy, aki a hajbirizgálás után ki is rúzsozta magát mellettem a buszon.


Ezek vajon mit jelenthetnek?

2011. szept. 22. 00:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne a buszon csajozz.. :D Az egy olyan szféra ahol mindenki mást csinál... Valami közterületen próbálj, vagy rendezvényeken... Egyébként ezek a hajsimítgatások olyan relytett jelek mejeknek ennyi a mondandójuk: Szólíts meg!
2011. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Basszus nekem már nagyon sok lány csinálta ezt a hajsimítgatós jelet! :D


Én marha mindet kihagytam. :/


EGyáltalán hogy szólíthatnék meg egy ismeretlen lányt, hogy ne tűnjek hülyének mindenki előtt?

2011. szept. 22. 00:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Öhhm... rengeteg módszer van rá, az internet is ettől roskad össze... :) Én a leg primitívebb módszereket használom... Pl: Van tüzed? Nincs véleetlen egy rágód meg ilyen hasonlók :D Bár az utóbbi elég necces :D De ha hülyének is tűnsz vagy elküld a pi*csába akkor mivan? Az előbb mondtad, hogy hány lány csinálta ezt.. :D Nem fog összedőlni a világ :D
2011. szept. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, de inkább buszon láttam ilyen jeleket, utcán nem sokat időzök egy helyben amúgy sem.


Nem mindig veszem észre, hogy néznek-e, haveorm mondta már, hogy néztek én nem láttam mondom neki. Hát így nem is csoda, ha kihagyok lehetőségeket.

2011. szept. 22. 01:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy ragadj meg minden lehetőséget ;) sok sikert
2011. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!