Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire tipikus nő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire tipikus nő vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam régimódi gondolkodású nőnek. Sem túl romantikusnak, sem túl elszálltnak, sem túl érzelgősnek. Emellett meg nem is hiszem, hogy a magam életkorában szükségesek mindezen tulajdonságok(17).

Most Mégis: itt van ez a fickó. Akitől a falra mászom. Aki újból és újból eléri, hogy rájöjjek: én is csak egy nyomorult kislány vagyok, teli ábránddal. Akiért akár önszántamból is másznék arra a falra.

De nem akarok kötődni hozzá. Nem akarom bonyolulttá tenni. Nem akarom hisztériázással tölteni az időmet, közben ez egy hatalmas paradoxon (hisz most is azt teszem). Nem akarok kielemezni mindent. Nem akarok görcsös liba lenni.

Vagy jobb volna, ha inkább várnék, hogyan alakulnak a dolgok, ahelyett, hogy azon rágódom, hogyan nem kéne, hogy alakuljanak?


2011. jún. 24. 00:00
 1/2 napietus ***** válasza:

utolsó kérdésedben benne van a válasz: igen, jobb volna :) az embernek az életben csomó dolgon kell rágódnia. ezeket a szerelmi dolgokat (főleg a Te korodban) csak hagyni kell történni.


és hisztis ne legyél soha, azok a nők nagyon visszataszítóak!

2011. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy. Annyira jól néz ki az illető, h nem tudsz neki ellenállni.
2011. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!