Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak? Mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Mit akarhat? 17L vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 2-3szor egyutt voltunk,de aztan kihult a dolog,reszben a tavolsag miatt.De most felkoszontott a szulinapomon egy olyan sms koszontovel ami emlekeztett a vele toltott idore.Mit akarhat?En mit tegyek?Ti mit tennetek?
2011. szept. 22. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azóta tartottátok a kapcsolatot vagy csak most írt?
2011. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A tali óta semmi
2011. szept. 22. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:

felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó...

Happy Birthday Hello Kitty! :D

2011. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagy a távolság megette a fene.Egyébként biztos szép emlék vagy neki ezért írt.Ne éld bele magad.A távolság nagy probléma szerelem ide szerelem oda (csak azért írtam mert az mondják a szerelem legyőzi még a távolságot is-baromság)
2011. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor elég valószínű. Gondolom ha 17 éves vagy akkor nem lehetett olyan régen, lehet hogy a számára még nem hűlt ki a dolog. Ha te nem bánod akkor engedd neki hogy kibontakozzon, hogy mit akar ha pedig inkább nem akarsz tőle semmit egyértelműsítsd neki.
2011. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
37%
hát én telcsi szexelnék vele, majd taliznák vele és orálisan kielégíteném majd a golyóit a hasához ragasztanám.
2011. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Mit akarhat? Mit tehetsz?


Figyeld a lépéseket:

1 hívd fel mikor ér rá

2 találkozzatok

3 kapsz egy szép ajándékot

4 szex

5 öklözés

6 szex

7 elváltok

8 9 hónap múlva te adsz neki ajándékot ha nem védekeztek!

2011. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy vagy szimplán szexet akar vagy tényleg hiányzol neki.

Ezt nem mi tudjuk megmondani, hanem ő. Szóval beszélj vele. Ha nincs pasid, neki sem csaja és akarod élvezd vele az életet. Utána meg majd lesz valami. Ne agyalj ennyit 17 évesen. Használj ki minden rendelkezésre álló lehetőséget hogy édes legyen az élet. A többit meg fosd le!

2011. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
én hívnám Mulder-t, és Scully-t, szerintem ez egy földönkívüli jelenség
2011. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nem igaz,hogy megette a fene a dolgot,ha távolság van.

4 éve együtt vagyunk és 2 éve külön városban vagyunk 7köznap (250 km-re egymástól).

mindennap telón beszélünk és 7végén iszonyatosan jó minden

19/L

2011. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!