Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat, mire gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat, mire gondoljak? Hogy felejtem el hamarabb?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúal majd 3 évet de vége lett,mert megcsalt bár ez az incidens után jóval derűlt ki.Elszakadtunke gymástól félévre.Ő telefonon mint kiderűlt számnélkül számtalanszor hívott....közben megpróbálta mással,kialakítani egy kapcsolat de midössze kéthétig tartott.

Nyáron vette a bátorságot és egy ürüggyel írt egy smst és szépen lassan újra egymás karjaiba csöppentünk de nem tartott sokáig mert voltak gondok,de nem harmadik személyről van szó.A mi kapcsink ez a se veled se nélküled,nem illünk össze még se tudunk elszakadni egymástól.Azóta csak telon beszélünk,néha összefutunk iszogatni,..ennyi.

Miután másodjára megpróbáltuk,azzal a mondatokkal szólt hozzám.h inkább a munkályával foglalkozik,nem kell neki senki,szeret engem de ez már rá megy az egészségére h mi örökké marakodunk...stb

Tudni kell róla h nagyon szeret dolgozni,kicsit egós,makacs,önfejű meg vannak a maga törvényei.

Azért még valamilyen szinten szerelem,

Túlságosan össze zavar mikor beszélünk telefonon.Áradozik h érte h odáig vannak a lányok,és neki is h bejönnek itt ott a pultos csajok,az egyik pont a környékén lakik,szokta látni...stb ilyeneket mesél nekem.Szerintem egy picit de sejtheti h én is érzek még iránta,de persze ezt leplezem próbálom,és kellemetlen olyanokat mondani h akkor válogass és beszélgess keresd az igazit,próbáld meg...stb. ezeket mondom neki

Na most ilyenkor jön az h össze zavar:

Metaforikusan elemzi nekem h én mit jelentek neki.Pl:))van a szavanna ő egy természet kutató sok állatot lát,pontosabban gazellákat(lányok)de sok van belöllük egyik sem érdekli,engem egy szurikátának hasonlított:D,.mert azt nagyons zereti olyan kis aranyos...stb és engem figyel a legjobban...ez egy példa.

Dícsérget h nekem van a legjobb testem,meg finoman fogalmazva közli h kíván,meg én kellenék neki...

DE ő volt az aki azt mondta utóljára h NEM.nem akarja folytatni.Nem kértem töle h hívjon,de ő minden hétvégén hív számtalanszor....rá kérdez a pasikra is.

DE nem látom benne az igyekezetet,nem csinál semmit,csak mindig egy ürüggyel talizunk.

Jaaa és ilyeneket mond h neki most kiegyensúlyozott az éelete,boldog így.ááááá teljesen össze zavar.


Lehet h lusta belekezdeni egy kapcsiba,de állítólag nem erről van szó,ő nem is akar.

Vagy engem berakott egy kis talomba,h majd jó leszek neki "kisfeleségnek" egyszer.(ő így gondolhatja)

vagy szórakozik,incselkedik.

NEMTUDOM:(

igazából el kellene felejtenem,mert annyira nincs értelme,de első szerelem volt és nehéz,föleg az h a múlt rengeteg emléke eszembe jut.Aki kijelenti h nemtud boldoggá tenni azon felesleges gondolkozni....de mégis kattogok,látjátok ilyeneken is leragadok:(


A másik h felejtem el hamarabb az érzéseim iránta:?

Ha talizok vele, beszélünk és kialakúl a barátság megszokjuk így egymást h nem "érintkezünk ami most is így van.

Vagy ha egy jó ideig kerüljük egymást és nem beszélünk.?


2008. szept. 29. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy ha nem talkoztok.De telón se beszélj vele többet!Komolytalan a pasi,és te már megadtál neki minden lehetőséget amivel rendzeni lehetett volna a kapcsolatotokat.Barátok nem lehettek!Tényleg csak eltett téged egy polcra,ahonnan ha kedve lesz hozzád v nincs kéznél más,elővehet.Ennél ezerszer jobb pasit kaphatsz!
2008. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!