Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak? Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

A volt pasim mostanában furán viselkedik. Amikor együtt jöttünk haza átkarolt, úgy kísért el, amikor a párommal szakítani akartam, azt mondta, hogy tegyem meg, mert én jobbat érdemlek, és utána napjában többször hívogatott, meg mondta, hogy ha szükségem van rá, akkor szóljak nyugodtan. Meg pl a múltkor mentem abba a városba, ahol ő lakik, mert én is ott tanulok, és vizsgaeredményt néztem, neki meg vissza akartam adni a kameráját, és képes volt 3 órán át könyörögni, hogy menjek el hozzájuk, mert neki nincs kedve a belvárosban találkozni, vesz nekem helyijárat jegyet is, csak menjek ki, és onnan menjük a suliba, ahol az érettségit néztem.

Már jópár éve szakítottunk, neki volt egy barátnője azóta, de nem volt komplett a csaj. Ő szakított velem, de azóta nagyon megváltozott a jellemem, és csinosabban öltözködöm.

A jelenlegi párommal 3 éve vagyok együtt, vele képzelem el a jövőm, csak kíváncsi vagyok, hogy ti ezeket hogyan értelmeznétek, mert az önbecsülésem helyre állna, ha úgy tűnne, hogy megbánta, hogy szakított velem. Szóval, szerintetek szimpla baráti húzás, vagy reménykedhet abban, hogy visszakap?


2009. máj. 30. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbánta h szakított Veled és feltűnt Neki,hogy milyen csinos,szexi lány vagy:D Szerintem még mindig szeret!
2009. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza akar kapni.Főleg ha teljesen másképp nézel ki külsőleg,belsőleg mint akkor mikor még együtt voltatok tuti megfordult a fejében,hogy mit is veszített.A legtöbb pasi egy idő után vissza akarja szerezni az exét talán azért mert akivel már együtt volt annak nem kell olyan nagyon udvarolni.Már tudja,hogy mit szeret és mit nem.Szóval úgy érzi nem ronthat olyan nagyot mint egy teljesen új kapcsiban.Te vissza szernél menni hozzá?
2009. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat változtam külsőleg és belsőleg is. Lefogytam, nőiesebb ruhákat hordok, sminkelek, és nagyobb szájú lettem, szókimondóbb.

Ha úgy alakulna az életem, hogy szakítanánk a jelenlegi párommal, akkor igen, valószínű kikezdenék vele.

Várom a további véleményeket, válaszokat, gondolatokat!

2009. máj. 30. 15:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Írjatok már légyszi!:(
2009. máj. 30. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!