Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez és van megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez és van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok,jó tanuló,kedves,kicsit visszahúzódóbb lány.Nagyon szeretem a divatot,sminkelni,tehát egy egész lányos lány vagyok,mondjuk nem dekkolok egyfolytában a tükör előtt.Összességében átlagos vagyok.Ez az ami nagyon zavar.Zavar,hogy nem tűnök ki a külsőmmel.Eléggé megoszlanak rólam a vélemények,hogy szép vagyok-e vagy sem.Valaki szépnek tart,valaki meg csúnyának,sajnos a csúnyából van több.Tudom,hogy sok csajnak van önértékelési problémája,hallom sokszor a környezetemben,olvasom itt is az oldalon,de úgy gondolom,hogy nekem nem ez az egyszerű önértékelési problémám van,súlyosabb az annál.Egy dolgot nem tudok magamon mondani,ami szép.Sokmindent próbáltam már.Próbáltam magam elfogadni,próbáltam mindig toppon kinézni.Mindig megcsinálom a hajam,a sminkem.Mégis nem segít semmit,a tükör nem hazudik.Látom,amit látok,hogy ez így nem jó,nem olyan amilyennek egy igazi gyönyörű nőnek ki kell néznie.Ha meglátok egy nagyon szép lányt és látom,hogy én nem vagyok olyan,már a kedvem is rosszabb lesz.Imádom nézegetni a modelleket és nagyon gyakran hasonlítgatom is magam hozzájuk,ami ugye még jobban elkeserít.Akit a legszebbnek tartok és példaképem az Kim Kardashian,na meg ugye Adriana Lima.Szeretnék a fiúknak tetszeni,szeretném ha az emberek meglátnának és azt mondanák,hogy "húúú de gyönyörű lány".Csak ugye az a bibi,hogy sajnos ez nem fog megtörténni,mert hát nem ilyennek teremtett a Jóisten,de képtelen vagyok elfogadni is.Nagyon sokat bánt ez a dolog és ez az érzés tönkretesz,de mint mondtam ezerszer nekiültem már annak,hogy nem foglalkozom ezzel,de nem sikerül.Na,meg ugye mint fentebb említettem,az sem segít sokat,hogy a fiúknak sem tetszem.Szépek,csinosak a barátnőim,párkapcsolatuk van.Én vagyok egyedül ilyen szerencsétlen.Nem tudok megoldást találni a problémámra...azt érzem,hogy van egy célom,egy álmom és semmit nem tudok tenni azért,hogy elérjem.Ennél pedig nincs rosszabb érzés.

Ha tudtok mondani valamit,ami igazán segít,akkor azt igazán megköszönném,de sajnos a fogaddelmagad módszert rengetegszer próbáltam,de nem ment de azért minden választ megköszönök.Plasztikai műtétet is mondhattok,mostanában úgyis egyre jobban érdekel ez a téma.Egy szóval bármit.Csak légyszíves normális stílusban írjatok.


2011. szept. 22. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

persze hogy kinőjük...hisz az idő előrehaladtával már csak rondábbak leszünk, és egy idő után már eljön az a kor amikor már a plasztika sem segít,...

de amúgy ki ne akarna a középpontban lenni -.- normális, és ösztönös dolog.

a természet egyik törvénye, hogy aki megnyerő, életbenmarad, aki nem, azt előbb utóbb széttépik..ezvan

2011. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
:) Nem vitatkozok. Nektek ez az élet amint látom. Ki, mit, miért mondott. Nem fogadjátok el önmagatokat. Gondolom mind a ketten tök csinik és szépek vagytok. Csak semmi egyéniségetek nincs, és hiába a smink meg a ruha. Nem attól vagytok jó nők. És ti is jól tudjátok.
2011. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
XD bár igazad lenne, mondjuk a szépség az egy dolog...a modellkedéshez sexiség kell...aminek megvannak a követelményei...olvassgass pl: testbeszéd enciklopédiája, vagy hasonló könyveket...mást is találsz ott, hogy miért is fontos a külső, ajánlom figyelmedbe ;)
2011. szept. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!