Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Járni akarok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Járni akarok!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek nagyon bejövök és ő is nekem már megkérdezett h akaroke járni vele én meg azt mondtam hogy nem érzek semmit mert szégyenlős voltam de mostmár tudnék igent mondani de mégegyszer nem hinném h megkérdez mit tegyek????
2011. szept. 22. 19:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem hinném, hogy pedofil lennék, mert akinek ilyen mocskos pofája van azt nem a farkammal basznám szájba.
2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11 vagyok!
2011. szept. 22. 20:10
 13/27 anonim ***** válasza:

Az állatokat is lehet szeretni, és igen is, egy idő után ragaszkodsz hozzájuk. Bizonyított, hogy azok kevésbé stresszelnek, akiknek van valamilyen állatuk, mert nyugtató hatású egy kis kedvenc.

Erről ennyit.


A kérdezőnek pedig: Szerintem amikor haldoklik a hörije, nem pont társaságot akar, ezért addig, amíg meg nem halt, hagyd békén a srácot.

Amikor már meghalt, akkor odamehetsz, mondhatod, hogy sajnálod ami történt, te is szeretted az állatkát.

De ennél többet csak akkor beszéljetek erről, ha ő hozza szóba, te ne növeld a fájdalmát.

Hívd el valahova, töltsetek sok időt együtt.

Így egyrészt nem arra fog gondolni, hogy meghalt a házikedvence, és te is közelebb kerülhetsz hozzá. (ha alapból szomorú az ember, akkor könnyebb, mivel meglátja benned a szikrát a boldogságra, és így már magadba tudod ejteni)

Amikor együtt vagytok, próbáld megérinteni, ha beszéltek, közel menni hozzá, esetleg hozzábújni, célozgatni, és ha ezekre vevő, valld be az érzéseidet.

2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
egyszer már jártatok komolyan... 11 éves vagy. Gratulálok a csúnya szavakhoz meg persze ahoz h tudsz dobálozni nagy szavakkal , de igazából a jelentésüket sem tudod. neked még nem való barát, mert még az érzéseid sem tiszták ill. Ennyi idősen nem lehet azokat értékelni. Tanulj inkább ne pasizz!
2011. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni hogy hogy lehet ennyire kötődni egy állathoz. Én nem sajnáltam amikor megdöglött. Viszont nővéremnek volt egy macskája. Azt a macskát tényleg kedveltem valamilyen szinten. Csak az a baj hogy etetni és ganézni kell alóla. Tovább nem is kelet.
2011. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
hát megviseli hogy haldoklik de tegnap elött ő utazott rám
2011. szept. 22. 20:17
 17/27 anonim ***** válasza:

11 éves vagy...látszik is rajtad...akkor mit keresel ezen az oldalon? Mért beszélsz csúnyán (főleg ha lány is vagy)?

Mért nem tudsz írni? Iskolában nem tanítják? Mért jártál, meg akarsz járni fiúkkal?

2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
kedves 20:16-os igen jártunk 2. 3 bátyám van mind 20 körül és anyi ijen beszédet hallok hogy pfuu és téged ne érdekeljen a szerelmi ügyeim amugy meg attól még h 11 vagyok nem lehetek szerelmes 3. mér kéne tanulnom a eddig életemben csak 5-öst kaptam soha sem 4-es vagy az alatt szóval kuss
2011. szept. 22. 20:21
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
Hmm.. mért is lennének pedofilok?? Senki sem akart téged megb@szni, nyug van.. Amúgy neked még a babák valók, menjél babázzál, ja nem is, inkább aludjá'. + nem mondj (írj) olyanokat, amiknek nem tudod a jelentését + nagy bátorság (értsd: hülyeség) így beszélni azokkal, akik valószínűleg jóval idősebbek nálad..
2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
kedves utcsó én véletlen kérdésezni szoktam és egyszer megnyomtam és egy ilyesmi kérdés volt csak a csaj 12 volt
2011. szept. 22. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!