Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Járni akarok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Járni akarok!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek nagyon bejövök és ő is nekem már megkérdezett h akaroke járni vele én meg azt mondtam hogy nem érzek semmit mert szégyenlős voltam de mostmár tudnék igent mondani de mégegyszer nem hinném h megkérdez mit tegyek????
2011. szept. 22. 19:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
köszi azoknak akik normális választ adtak többi paraszt mennyen vissza a tyúkolba megszüntetem ezt a kérdés mert látom vannak olyanok akik csicskák
2011. szept. 22. 20:26
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező itt senki se csicska csak te vagy bekattanva. Ha ilyenek a mai kisgyerekek akkor nem akarom megtudni mi lesz a jövő-.-"
2011. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
41%

Egyem meg :)) huhh nem kapsz 4-esnél rosszabb jegyet?? 11 éves vagy, vagyis 5.-es (ha cigó vagy, akkor 2.-os) mit tanultok 5.ben? Számolni 100ig??Vagy 1.000ig?

Én jelenleg középiskolába járok és így van 4,6-os átlagom, és ott már nem a 6+4-et kell összeadni...

11 évesen nekem már ilyenkor aludnom kellett, csak én lettem normálisan nevelve??._.

Jártatok már? Hova? Boltba meg vissza?

Ez már annyira fáj...

11 évesen már pasizik mindenki...Holnap meg nézhetjük a "terhes lettem" kérdésedet is mi??

2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kicsi lány, attól hogy úgy káromkodsz, hogy a kocsisok is belevörösödnének, nem leszel nagy lány. ;)
2011. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
"pfuu és téged ne érdekeljen a (!)szerelmi ügyeim(!)" sírva röhögök x'DDDD
2011. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Ne felejtsd el megmutatni neki a kommentjeidet, meg anyunak is, nagyon büszke lesz rád.
2011. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
kisegítő iskolában lehetsz 5 tanuló, ekkora aggyal. Talán még ott sem.... De ha 3x4x járod újra az osztályt szintén megértem a jegyeidet. közel annyi idős vagyok mint a tesóid, de nem káromkodok. Egy nő tudjon viselkedni, de nyugi ez nem is vonatkozik rád mert csak egy 11 éves kislányka vagy. Amúgy meg , mi az h nem tartozik rám a szerelmi ügyed??? Biztos vagyok benne, hogy nem én hanem te tetted fel egy olyan oldalra ahol mindenki láthatja.
2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!