Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akiknek még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek még soha nem volt barátnője.. őszintén milyen érzés? Nekem annyira üres minden ti, hogy álltok ezzel? a korotokat is ha lehetne. Köszi. 19/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már egyáltalán nem zavar, régebben zavart. Belegondolok, ha lenne barátnőm, nem tudnék minden délután/hétvégén motorozni egy jót, azt csinálok amit akarok:) Nem vagyok valami szép teremtés, ezzel már megbarátkoztam, ilyen rondán szeretem magam. Már keezdem jobbnak látni az egyedüllétet, nem kezdeményezek soha, de ha egy lány kezdeményezne, akkor is meggondolnám, hogy járjak e vele. 18F
2011. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érzem, hogy rühellem a jelenlegi életemet, antiszociális vagyok, lehet, hogy elmebeteg, sokat szorongok, mindenki elkerül...Szerinted milyen? Egész nap gépezek, vagy sportolok...persze ezen is dühöngök mert ez se megy úgy, ahogy akarom...Rohadtul magányos és ciki...
2011. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én épp fordítva vagyok régebben még bírtam, mert úgy voltam vele, hogy nem is igazán vágytam egy kapcsolatra sem meg nagyon félénk voltam (még most is az vagyok, de már sokat fejlődtem azóta).


Viszont most már nagyon is vágyom egy normális, kedves lányra. Szeretnék barátnőt és komoly kapcsolatot.


Kib@szottul fáj, hogy mennyi szép pár van és ilyenkor mindig rám tör az érzés, hogy én is szeretnék valakit ölelni, csókolni. Egy barátnőt szeretnék, minden nap így kelek és fekszek már jó ideje.



21/F

2011. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Álljak be a sorba én is? Na jó...


Valóban üres minden, szinte már attól sz@r érzés fog el ha a pl. egy videoklipben látok egy párt nem hogy az utcán... Viszont tudom hogy előbb egyedül kell tudnom jól éreznem magam (ugyan ki akarna egy olyan emberrel járni vagy akár csak randizni aki állandóan maga alatt van és siránkozik hogy de sz@r neki? mondjuk egy másik siránkozó ember - ebből pedig köszönöm nem kérek).


23/F

2011. szept. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én....én.......minden összeomlott......egyszerűen semmi kilátás nincs arra, hogy lányokkal találkozhassak vagy beszélgethessek.


suliba nem járok, munkám nincs itthon vagyok mindenki olt, h úgy se lesz senkim, mindig ilyen fogok maradni ezek miatt az önbizalmam kb -7800 körül van.

se önbecsülésem, se akaratom, se álmom nincs semmim.

mindenki olt, h örökre ilyen maradok és h ne vágjak bele semmibe, mert szerencsétlen vagyok és ....és.....


félek hogyha nem fogok leköltözni a pipogya családomtól akik mindig lehúznak örök, örök örök életemre egyedül maradok.

2011. szept. 23. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem tud olyan nagyot ütni mint az élet. De nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy mennyi ütést állsz ki mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni! Ha tudod hogy mit érsz menj és küzdj meg azért ami jár és közben viseld el a pofonokat! Ne mutogass másra [pl. a családodra], ne mondd hogy nem te vagy a hibás! Ez gyáva duma!"


http://www.youtube.com/watch?v=jDBKcPOmmiA


És hogy tudd: ez nem csak egy szokásos filmes nagyotmondás, e mögött valódi tapasztalat van. Ha nem hiszed, nézz utána hogy pl. Stallone hányadik próbálkozásra tudta csak eladni a Rocky 1 forgatókönyvét azzal a kikötéssel hogy ő maga legyen a főszereplő (megsúgom: a saját anyja is le akarta beszélni erről, nem hitte hogy a fiából jó színész lehet).

Szóval nem az számít hogy ki hisz benned vagy ki nem (sőt kit érdekel?), elég ha Te hiszel magadban!


Egyébként meg ajánlom még Csernus Imre A férfi és A nő c. könyveit, nagyon elgondolkodtató lesz számodra azt megígérhetem.

2011. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
A nőhöz sok pénz kell, és ha az nincs meg vagy lőve. Ez van. Sok nőnek a pénz kell.... :S
2011. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rossz
2012. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hali :)

Nekem még nem volt barátnőm, de régebben nagyon akartam, de nem tudom miért most megvagyok egy párkapcsolat nélkül, persze ha egy lánynak tetszenék még akkor is meggondolnám hogy járok e vele. De most nem igazán vágyom rá. Most ballagok általánosból, majd esetleg a középsuliba. Szerintem mostanába azért nincs "nőhiányom" mert minden más túlságosan is leköt, vagy lekötött. Pl: felvételi, sport, tanulás, család. De előtte se voltak igazából elvonási tüneteim. Csak valahogy jobban akartam, persze azóta nőttem fejlődtem. Amúgy nem szomorkodom, majd ha elég felkészült leszek meg ha a sors is úgy akarja akkor előbb-utóbb lessz barátnőm. A természet megoldja. Nem agódom érte.

2013. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon nagyon nagyon kib*szottul szar.
2014. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!