Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban lehet ilyet tartani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban lehet ilyet tartani? Ki fog derülni?

Figyelt kérdés

Egy buli után lefeküdtem a nővérem legjobb barátnőjével...

Megfogadtuk, hogy nem mondjuk el senkinek, illetve, hogy ez egy egy éjszakás kaland.


2011. szept. 23. 11:59
 1/5 napietus ***** válasza:
78%
ha valamelyikőtök elmondja, csak úgy derülhet ki.
2011. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szesze ***** válasza:
83%
Amit ket ember tud mar nem titok.
2011. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten tudjátok tartani a szátokat és ezt az egészet elfelejteni akkor nem derülhet ki. Ha más nem látta ezt vagy nem tud róla akkor a kettőtök titka maradhat.
2011. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy miért is baj, ha kiderül ez? Miért tilos szexelni? Felőlem akár több éjszakás kalandot is csinálhattok belőle.

Annak viszont igaza van, aki azt mondja, hogy amiről két ember tud, az már nem titok.

A nővéred mit tenne veled, ha megtudná? El sem tudom képzelni miért probléma ez. Kellemetlen először, de szerintem nem egy egyedi eset.

2011. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ti tudjátok, akkor igen.
2011. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!