Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1łłé$ kérdése:

Szerintetek hogy lehet egy pasit felszedni?

Figyelt kérdés

ehhez nekem nincs tudásom

lécci normális válaszokat!!! :DDDDDD


2011. szept. 23. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Jössz baszni vagy baszol jönni:D
2011. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

megfogod és felemeled

nem komolyra fordítva a szót simán odamész hozzá és beszélsz vele

2011. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a csajok könnyebben felszednek egy pasit mint fordítva, persze ha csak nem egy lámát fogsz ki akinek 0 a beszélő készsége.
2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

kössz a kommenteket!!! :DDD

kaphatok még ??? xDDDD

2011. szept. 23. 14:13
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

- Hello, úgy kiménnék szombaton a meccsre. Kimehetek veled?

- Persze gyere cicám jól fogod érezni magad. Sőrt iszunk és köpködjük a tökmagot.

- Jaj de ari vagy. Akkor megyek veled.

- OK, de ha kikap a csapat akkor nincs szex utána. Akkor lerészegedek.

2011. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Evele123 ***** válasza:
72%
Érdekes, de tényleg ez a helyzet, hogy a lányok udvarolnak a fiúknak. Engem a párom úgy szedett fel, hogy mindketten regisztráltunk egy oldalra, aminek semmi köze nem volt a társkereséshez, valami elvont dolgokkal foglalkozó oldal, ahová emberek beírkálják, hogy miket álmodtak, a többiek meg okoskodnak belőle. Annyira megtetszettek a jó gondolatai, a humorérzéke, hogy elkértem az e-mail címét. Leveleztünk pár hónapig, az első találkozó 3 hónap múlva volt, utána elég gyakran találkoztunk, azóta megismerve egymást, már fél éve együtt lakunk - szerintem boldogan. És mindez azzal kezdődött, hogy leírtam egy lapra, hogy a páromnak milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie. Minden nap imádkoztam Istenhez, hogy segítsen megtalálni ŐT. 28 tulajdonságból 25 bejött. :-D
2011. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok... :) (Y)
2011. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ!


Többek közt:

-hány éves vagy,

-hol akarod felszedni,

-ő hány éves,

-lány vagy fiú vagy?


17/F

2011. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lány vok xDDD
2011. szept. 23. 17:06
 10/15 anonim ***** válasza:
lányokat nehezebb lenne de a fiúknak csak 2-3 perc kell ameddig bebizonyítod h nem vagy k*rva aztán mehettek hancúrozni :D
2011. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!