Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell felszedni egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felszedni egy pasit?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy röhögni fogtok,de 28 éves lány vagyok. Már lassan 2 éve nincs pasim,mert a legutóbbi szakításom óta,nagyon gátlásos lettem.

Szóval,tippeket várok!

Köszi


2010. máj. 24. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
a internet csodákra képes :)
2010. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

oh,igen! És persze azt írsz magadról,amit csak akarsz! Ezért nem is szimpatikus az internetes ismerkedés! :(


Egyéb ötlet???

2010. máj. 24. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben igazad van, de a szövegkörnyezetböl, írásmódból azért lehet következtetni, csak figyelni kell.

Ha ez nem jön be, akkor járj el sportolni, vagy legyen egy kávézó ahol mindennap beülsz ugyanakkor, egyszóval járj el, de rendszeresen ne pedig egyszer ide, egyszer oda.

2010. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam itt a kérdések közt, hogy egy 30 éves férfi a párját keresi, nem írta ki de a megfelelő lányra vár!

itt egy link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__8811..

2010. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: Nixi31
2010. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ha rámosolyogsz egy férfira, akkor abból értenie kell, visszamosolyog és a többi már nem lehet kérdés egy 28 évesnek

ki kell mutatni, ha tetszik valaki, ennyi

aki nem ért belőle, azzal nem is érdemes próbálkozni

sok sikert

2010. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szia,


szerintem ha van ra lehetöseged, mindenkeppen ujitsd valamit. vegyel uj ruhakat, legyen jo frizurad, tehat minden olyasmi amitöl vonzobb leszel. es magabiztosabb. tavasz, nyar ilyenkor megy talan a legkönnyebben. menj strandokra a baratnöiddel, olyan helyekre, ahol nem csak ücsörögnek az emberek, hanem tancolnak, vagy esetleg billiardoznak, stb... nem diszokra, es nem is kocsmara gondolok.


lattam pl. sok olyat is, hogy szingli parti. ami szerintem tökre nem ciki, hanem inkabb vicces, es akar jol is elsülhet.


amugy meg barmi mas amivel lefoglalod magad, mondjuk elkezdesz egy uj sportot, magabiztosabba tesz. tovabba a sporttol szebb is leszel. de barmi mas szoba jöhet. az idödet is lefoglalja, es akkor nem akarod mar görcsösen, hogy baratod legyen, mert amugy is jol elvagy, akkor könnyebben jön a ilyesmi...szerintem.

2010. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nixi31 az a 30 éves, még nem egészen 30 éves és nem keresi a párját, csak épp eddig még nem találta meg :)


Amúgy meg nem kell túlbonyolítani ezt a "pasizás" dolgot, légy őszinte, kedves és ha még jól is nézel ki le sem tudod majd őket vakarni :)


Bár ahol én tartok lehet jobb ha nem adok tanácsot.


A majdnemharminc szűz kisfiú voltam :)

2010. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom!^^"
2010. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nixi31 voltm
2010. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!