Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem el egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el egy fiú szívét, ha van barátnője, de elmondása szerint csak azért van vele mert a csaj gondját viseli és szereti?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 14:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Ne kavarj másoknak. Ha szétmennek, rástartolhatsz, de addig tényleg nem szép dolog. Meg különben is: ilyen egy tökös gyerek? azért van a csajjal, mert gondoskodik róla? ugyanmár..Ilyen link alakkal én szóba sem állnék.
2011. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
ne haragudj, de válaszolnál egy kérdésre? Meg sem fordult a fejedben hogy az a másik lány aki a barátnője mit érezne ha megtudná ezt? Ezt monst nem szemrehányásként kérdezem, hanem teeljsen komolyan. Mert nekem ez lenne a legelső gondoltam ha ilyen helyzetbe kerülnék.
2011. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
eE pont olyan duma mint a "csak a lakás/gyerekek/ kutya stb. miatt vagyunk még együtt"; magyarán: eszébe sincs lépni a barátnője mellől, de vágyik egy kis új "élményre". A következő "új élményig". Felejtős, ha jót akarsz magasnak!
2011. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, ez szöveg. A pasik is hazudoznak ám.Van vele valamilyen kapcsolatod? Mert ha még ígérgetni se ígérget, akkor tuti nem hagyja el.
2011. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Hogy jut eszedbe egyáltalán olyan, hogy más pasiját lenyúld?? Ez nem tisztességes...de szerintem ezt te is tudod...! Egyébként minden pasi azt szereti, ha őt is viszont szeretik, s ha gondoskodnak róla, ez egyértelmű, tehát szeretik egymást! Ne dőlj be a szövegének, mert úgy állította be a dolgot, hogy egyrészt igazat is mondott, másrészt meg úgy csinálta, hogy te félreértsd, s félre is értetted! Nem veszed észre hogy ők ketten szeretik egymást, s rajtad esetleg csak nevetnének egyet mint egy fölösleges harmadikon...? Azért ezen gondolkozz el légyszi, mielőtt hiú ábrándokat szősz! Köszi! :)
2011. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tudnék a tükörbe nézni, ha én lennék a 3.

Te mit szólnál ahhoz, ha te lennél az a csaj, aki a hapsi gondját viseli és szereti,miközben a pasid a fenti szavakat mondja egy ásik csajnak?

Ami pedig a szívét illeti, neki nem a szívét kell elnyerni, ő csak egy kalandra vágyik, és meghagy abban a hitben, hogy te többet képzelj bele, mint amit ő akar.

Felejtős a pasi, van rajta kívül más is.

2011. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
14:14 vagyok.. nemtudom olvasod e amit írok de a válaszod teljesen komolyan érdekelne.. csakmert éltem már meg hasonlótt. és érdekel te mit gondolsz
2011. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pasik, akik direkt félreérthető módon adják elő a történetet, hogy te félreértsd! Pl azt mondják, h szereti a csaj és gondját viseli és azért van vele, no ez igaz is, de azt már elhallgatja, h ő is szereti a csajt, mert kell neki egy tartalék csaj, s ez esetben te lennél a tartalék csaj, veled biztosítaná be magát, ha esetleg mégis problémák adódnának a barátnőjével, s én bizony nem lennék az a bizonyos tartalék, ha ló nincs akkor szamár alapon, ez eléggé szánalmas lenne szerintem, úgyhogy kicsit gondolkozz el ezen, nem szemrehányásként mondom, hanem jó tanácsként! Sok sikert! :)
2011. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
Figyi egy részrol nagyon megértelek, velem ugyanez a szitu! De igazából most kezdek rájonni, hogy milyenek is valójában a pasik és hogy mennyit tudnak ossze-vissza hazudozni, nekem is hasonlokat mondott valaki, és én be is doltem neki, nem tudom mennyire gondolta komolyan de azóta is a barátnojeével van, szóval elhatároztam h. inkább magamnak csinálok jót és nem avatkozom kettojuk kozé, mert hát a barátnoje elég agresszív is ráadásul! Szóval szerintem hagyd oket békén, és ha majd szakítanak akkor szabad a pálya :)
2011. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Nyugtass meg, hogy csak kamu a kérdés. Ennyire nem lehet buta egy nő. Szerinted ennek a csókának van szíve? És csodálkozunk, ha hülyének néznek minket...hát kössssssz
2011. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!