Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordult már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már hogy véreztetek?

Figyelt kérdés
Mással is előfordult már hogy a gyógyszer szünet 7ik napján elmúlt a menstruációja de aznap ahogy elkezdett szexelni a párjával még vérzett szex közben?NEkem régebben volt ilyen,azóta nem próbálkoztam de ma nagyon szeretnék együtt lenni a párommal.
2011. szept. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
igen nekem volt már ilyen, előfordulhat...
2011. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Ez a vérzéses dolog.. nem kell kp-nek venni, hogy mikor jön. Előtte, utána, közben.. van, hogy 3 napig, van hogy 2 hétig tart.. Van hogy csepeg, szivárog (barna folyás).

Oka ezer lehet, stressz, előző napi buli, valami ami felborítja az életed akár egy napra.. Egyébként meg egy pár csepp vértől neki sem lesz baja, ha szeret megérti, hogy ez van.. persze ha rendesen jön, akkor hanyagold..

2011. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szűz voltál akkor persze h vérzel a behatolásnál hiszen a szűzhártyádat "átszakítja" és ez enyhébb vérzéssel jár! De ez változó van akinek nem vérzik van akinek csak 1 csepp vér jelzi az ártatlanságának elvesztését! :)
2011. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!