Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszereztem az msn-címét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszereztem az msn-címét. Felvegyem? Mit írjak neki? Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik évfolyamtársam(fiú), de nem tudok a közelébe férkőzni (még sosem beszéltünk), és mivel az egyik osztálytársát ismerem, elmondtam neki, hogy bejön a kiszemelt:D és ő megszerezte nekem az msn-címét, aztán mondta, hogy vegyem fel, ha gondolom. Akkor most vegyem fel? Mit írjak neki? Miért vettem fel? Miről beszélgessünk? Nem akarom, hogy túl egyértelmű legyen, hogy tetszik (mármint nem akarom tisztán bevallani neki az érzelmeimet), mert egyszer már megszívtam így vki mással.

16/L


2009. ápr. 25. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze vedd fel, aztán beszélgessetek csak úgy dolgokról. Mondhatod azt is neki hogy azért vetted fel,mert szimpi,vagy valamiről kérj segítséget -pl ha szgépes guru akkor kérj tőle valamit, vagy ha sok filmje van kérj tőlle valami filmet...aztán beszélgethetsz vele arról is...na sok sikert;)
2009. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!