Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez az elképzelésem a házasságról?

Figyelt kérdés

a házasság után mindkét fél "meghülyül", mert egyfajta biztonságérzetük lesz, hogy "má úgyis együtt vannak", kevesebb az esélye a megscalásnak (gondolják ezt) és akkor már akármilyenek lehetnek, nem érdekli őket "úgyis együtt vannak".

a nők sárkányok lesznek a pasik meg tévé előtt döglő, lusták.


2011. szept. 23. 21:12
 1/10 mus musculus ***** válasza:
48%
Szerintem meg egy papír nem oszt, nem szoroz.
2011. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Még inkább hajlamosak az emberek félredugni.
2011. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mus musculus ***** válasza:
48%
De ha úgy értelmezem a kérdést, hogy jogilag nem házasok, max. régóta vannak együtt, akkor sem tudom osztani a véleményedet. Ismét Nagyapánknak van igaza, hisz' ilyenkor nagyobb eséllyel unnak rá egymásra a felek.
2011. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
80%

tipikus "savanyú a szőlő" hozzáállás :)


elég baj, ha valaki elhagyja magát a házasság után. mamám azt mondta, egy lány elég, ha esténként csinoska, de egy asszonynak minden percben GYÖNYÖRŰNEK kell lennie. ez pasikra is vonatkozik visszafelé.


aki nem eszerint jár el, vastagon megárdemli, hogy elhagyják/megcsalják.


azon kívül a házasság több, mint szerelem. a házasság olyan családi kötelék, ami nem vérségi, hanem szabad akaratunk szerint mi magunk hozunk létre.


29/N

2011. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csak magából indul ki. Ha egy parasztnak annyiból a házasság, hogy utána tévé elé üljön annak külön gratulálni tudok. A házasság nem azt jelenti, hogy úgy se csal meg vagy azt hogy csak most fog igazán megcsalni. Normális férjnek és normális feleségnek kell lenni és nem lesz gond. Nem a discoból kell feleséget keresni.
2011. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
21:39-es-nek van igaza. Amúgy nagyon sok nő a házasságban a szexet nevelőeszköznek tekinti és ez tönkreteszi az egész kapcsolatot! Házasságban sok nő nem nagyon szeret szexelni. Sajnos!
2011. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
21:53, ez érdekes, pedig szerintem házasként még jobb :) nem kell meggyónni sem :D
2011. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sz..r elképzelések. XD
2011. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez a tapasztalat. Miért, házasságon kívül meg kell gyónni? :-)
2011. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 napietus ***** válasza:
100%

hátja, aki katolikus vallású, annak illik. akkor ugyanis paráználkodásnak számít még.


meg ha házas vagy, és nem a házatársaddal csinálod, azt is :D bár ebben nem egyértelmű a jogszabály. hogyaszondja: "felebarátod házastársát ne kívánd!" szóval ha én lefeküdnék egy függtelen pasival, igazából ő követne el bűnt, nem én, mert ő nem házastársa senkinek, én viszont az vagyok :D

2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!