Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar egyik lány sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egyik lány sem összejönni velem?

Figyelt kérdés
15 vagyok és egy kicsit szeplős is és 163 cm és már amióta az "eszemet" tudom próbálkozok de nem jön össze! És már annyira idegesít, hogy másnak van nekem meg még nem volt..
2011. szept. 23. 21:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%

Miért lenne durva?

Ha már külsőnél tartunk, mégis mi számítson???

A felszínes nem ezt jelenti.

És igen, magamra vettem, mivel 179 cm-rel elég hülyén néznék ki egy fejjel alacsonyabb pasival a bal oldalalom, de ettől még sem felszínes, sem pedig ribanc nem leszek :S

2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Tajparaszt ***** válasza:
100%

És az mikor volt?

:)

2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 mus musculus ***** válasza:
Magyarán neked nem az számít, hogy szereted-e, hanem hogy a járókelők szemében hülyén néztek-e majd ki egymás mellett. Grat!
2011. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%

B*zmeg nem szerelmi kapcsolatról beszélünk,hanem ismerkedésről!

Bele sem szeretek olyanba, aki nem felel meg, és igenis nem felel meg, aki ennyivel alacsonyabb nálam. És nem csak a járókelők miatt, ő is kellemetlenül érezné magát,ha nekem kellene lehajolnom, ha meg akarom csókolni.

Ez ösztönös érzés. Elhiszem, hogy ez a te lelkedet sérti, de megtanulhatnád a szavak jelentését.

2011. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 mus musculus ***** válasza:
Pedig ez rohadtul átlépi a felszínesség határát. Saját bevallásod szerint bele sem tudnál szeretni egy alapból tök normális srácba, csak mert alacsony, de azért hőbörögsz, ha valaki felszínesnek mer nevezni. A 'kedvenc részem' titulust mégis az a mondat nyerte el, melyben megpróbálod beadni nekem, hogy ezzel gyakorlatilag még jót is teszel az illetőnek, mert neki biztos égő egy magasabb csajjal kullognia. Ez haláli, ügyi vagy.:D
2011. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Most még zavar, de el fog múlni:) Nekem sem volt még barátnőm, szemüveg, elálló fülek:D Soha nem szemezett velem egy lány sem, tehát nem lehet azt mondani, hogy nem vagyok csúnya. Én már feladtam, inkább várom, hogy a sültgalamb a számba repüljön. Nézd a jó oldalát az egyedüllétnek, ha lenne barátnőm nem tudnék minden délután/hétvégén hasítani egy kört a motorral, mert hozzá kéne mennem. Én így élem ki magam rendesen, van két ügyes kezem ez nekem elég egyenlőre. 18F
2011. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ez tény. És ez nem felszínesség. Kérdezz már meg pár pasit, hogy kellemetlennek érezné-e, hogy magasabb a párja. Szerinted véletlenül keresnek náluk alacsonyabb lányokat?

Ez pedig nem a felszínesség kategória.

Ennyi erővel gyakorlatilag senkinél ne számítson semmi, mert az felszínes és ribanc, akinek van egy elképzelése.

Vagy neked teljesen mindegy hogy kivel vagy? Szerintem nem.

2011. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább abban látom a problémát, hogy saját magamból kiindulva a 165cm vagy annál alacsonyabb lányok is inkább 180 vagy még ennél is magasabb fiúkat keresnek, így mi alacsony fiúk meg aztán végképp nem is kapunk a szép lányok közül már senkit sem meg, hiszen az előbb említett alacsonyabb lányok is elutasítanak és a magasabb lányok meg már szóba sem jöhetnek, hiszen nekik meg végképp nem kellenénk!


Szóval nincs igazság! :/

2011. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó válaszoló!

Ezt azért nem hiszem. Én nagyon sok alacsony srácot ismerek és mindnek van barátnője,aki náluk alacsonyabb. Szóval egy 160 cm-es lány nem feltétlenül akar 2 méteres párt magának.

2011. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:03


Nah majd egy próbát teszek már ismét és megírom, hogy ment.


Ha ismét nem kellek egy alacsony lánynak sem, akkor felteszek egy kérdést és jöhetnek az okosságok.


De már nagyon unom, hogy mindenki boldog csak én nem találom meg a párom, pedig nagyon rossz, hogy nincs egy csodás lány az életemben.

2011. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!