Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar egyetlen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egyetlen egy lány se velem összejönni, aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 16 éves fiú vagyok, aki párt keres! És nem értem miért van az, hogy aki nekem nem tetszik, annak én tetszek, aki meg nekem tetszik, az meg le se sz@r. Bocs a szóhasználatért, de ez már kibírhatatlan..
2011. aug. 9. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos nem vagy megfelelő azoknak, akik neked tetszenek. esetleg rossz társaságban keresgélsz.
2011. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azért mert aki gondolom tetszik , kifejted neki és tudomására adod , viszont a lányokkal tudni kell bánni , próbáld mindig picit megvárakoztatni , és sose add könnyen magad , viszont ne legyél beszari .. senki sem szereti :)
2011. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ismerős, ez most így jött ki, általában jobban érdeklődünk aziránt akit nem kaphatunk meg, de sokszor bebizonyosodik később, hogy megkaphattuk volna ha bátrabban lépünk felé.

Fordul a kocka nemsokára!lesz kivétel, ne aggódj!

2011. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ez van velem is.


Olyan ez, mint valami átok. Szoktam is mondani, hogy mindenben sikeres vagyok és szerencsés, kivéve a szerelemben.


Pedig egy barátnő nélkül nem élet az élet.

21/f

2011. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet.:S
2011. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?
2011. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sikertelen fiúk nyugodtan írjatok privit, öröm az ürömben, hogy nem vagyunk egyedül, talán rá is világíthatunk egymás hibáira, hogy s miért utasítottak vissza a lányok minket.
2011. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Második és harmadik kommentezőnek: Én nem adom könnyen magam, és nem is adom tudatára, hogy tetszik, csak egy idő után.. Például írok neki(k) verset, vagy ilyesmi.. És sokan mondták már, hogy egy költő veszett el bennem, de nem érek el vele semmit...:( Egyszerűen rusnya vagyok, meg túl válogatós.. A jobb csajoknak jobb pasi is kell! Így jártam.:(
2011. aug. 9. 00:54
 9/12 anonim ***** válasza:
na ja. ha nem vagyok jó képű, akkor ne a legszebb csajokat szemeld ki.....
2011. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kereslet kínálat...

[link]

2011. aug. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!