Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért viselkedik igy? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Egyik posztálytársam(akivel nagyon joban vagyok) elkezdtunk igy hulyesegbol mar kb 2hete olyannal hulyuninemcska mi 2en h szivem nek szllitjuk egymást.de csak hulyesegbol,erre mar mindneki elhagyta meg mindig igy szollit,mindig nagyon furcsán viselkedik velem,megsimogat megdicser,neten mindig rámir stb stb,naés most ezzel jon nekem mindig,mért viselkedhet igy? baratnom szerint belém van zuga,kb egy éve ilyen furcsa.vélemény? L/14,F/14 ja és nekem van barátom,csak ez a szivemezés tényleg hulyesegobl volt csak kb 1napig.:)
2011. szept. 24. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem értem amit írtál.. Meg tudnád fogalmazni érthetőbben és helyesírási hibáktól mentesen? :S :)
2011. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyik osztálytársam(akivel nagyon joban vagyok) elkezdtunk igy hulyesegbol mar kb 2hete olyannal hulyuln inemcsak mi 2en h szivem nek szollitjuk egymást.de csak hulyesegbol,erre mar mindneki elhagyta meg mindig igy szollit,mindig nagyon furcsán viselkedik velem,megsimogat megdicser,neten mindig rámir stb stb,naés most ezzel jon nekem mindig,mért viselkedhet igy? baratnom szerint belém van zugva,kb egy éve ilyen furcsa.vélemény? L/14,F/14 ja és nekem van barátom,csak ez a szivemezés tényleg hulyesegobl volt csak kb 1napig.:) :))
2011. szept. 24. 13:26
 3/17 JuSt_HoPe válasza:
hát ha belédzúgott akkor sem a helyesírásod miatt!!(én a helyedben elősször azzal törődnék hogy megtanuljak írni...)
2011. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
külföldi vagy? bocsi az OFF-ért
2011. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen,kulfoldi vagyok:)
2011. szept. 24. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem belédzúgott....
2011. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát lehet:)
2011. szept. 24. 13:44
 8/17 anonim ***** válasza:
nem erdélyi vagy véletlenül?xDD
2011. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem:D Szlovákia:D:D
2011. szept. 24. 13:52
 10/17 anonim ***** válasza:
XD pedig eszembe jutott valaki xD
2011. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!