Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon dagadt vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dagadt vagyok, és legszívesebben sírva fakadnék. Kelleni fogok egyáltalán valakinek így? DAGADTKÉNT?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt vagyok 164 cm 65 kg iszonyatosan dagadt.Próbáltam már fogyózni de nem megy.úGYÉRZEM Sose fogok kelleni senkinek..
2011. szept. 24. 19:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
jajj az elsőt nem akartam belinkelni! bocsi
2011. szept. 24. 20:01
 12/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy dagadt a képek alapján, inkább erősödni, formálódni kellene!
2011. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem lesz... Ha ennyire 0 az önbecsülésed akkor ne is csodálkoz. 10 éves korod óta fogyozól? Akkor valamit nagyon szarul csinálsz. Szerintem te olyan tipusu lány vagy aki hamar felad mindent. Egy nyár alatt simán le lehet adni a felesleget. Nem kéne itt síránkoznod hanem végre meg kéne mozdulnod... Én 3 hónap alatt adtam le 25 kilot (100 voltam és most vagyok 75). Szal holnaptól diéta, sport, vagy konditerem és ne nyafogj!


20/f

2011. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Inkább buta vagy, mind dagadt.
2011. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nincs akaraterőd, azért nem ment. És mert szarul csináltad. Majd ha AKARNI fogod, menni fog.
2011. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 mus musculus ***** válasza:

Megöltél ezzel a kérdéssel.

Ilyenkor fordul meg a fejemben, hogy akkor az ilyenek vajon mit gondolhatnak rólam?...

2011. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ne adj már ennyire mások véleményére,az emberek néha nagyon szemetek tudnak lenni ok nélkül...én azért voltam kiközösítve még annó,mert nem cigiztem,ittam,meg pasiztam 14 évesen,hanem inkább tanultam...nekem is nulla volt az önbizalmam akkoriban,de úgy döntöttem,hogy nem érdekel mit mondanak ezek itt nekem,én szeretem magam...mára már végzős egyetemista vagyok párkapcsolattal és egészséges önbizalommal...szóval nem kell mindig arra figyelni,hogy mit dumálnak mások,csak fogadd el magad,ez a lényeg:)...és nem vagy kövér,ne siránkozz,fogadd el magad!
2011. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem is vagy nagyon dagadt...

Konditeremben kell szaggatni minden nap! akkor leszel szép karcsú.

2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%

PRÓBÁLTÁL fogyózni??????????


megpróbálni = kudarc (amit nem mondasz ki szó szerint)


Ahogy yoda-mester is megmondta:

"Tedd vagy ne tedd, de sohase PRÓBÁLD!!!"


És ez bizony kemény pszichológia.


különben meg nekem tetszenél :D (már így alakra, am lehet 30 éves vagy nemtom a fejed nem hoztad nyilvánosság elé:D)

F18

2011. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy még a dagadtságtól. Nagyon is szép vagy! :)
2011. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!