Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista/fősulis lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista/fősulis lányok, mennyire van bennetek ez a. (többilent mert nemfért ki (? ) )

Figyelt kérdés

"most kell kiélni magam, meg mindegy csak bulizzunk, meg egy nap 5 pasival smárolok,2t leszopok, de mind1 mert holnap ugyse emlékszem rá" felfogás? Van bármi esély hogy ki lehessen fogni egy komolyabb csajt?

Félreértés neessék, semmi problémám nincs a fent leirtakkal sem, csak én speciel csak ilyennel találkoztam még, és érdekelne hogy mindenki (természetesen nem mindenki, de az elnyomó többség) ilyen, vagy csak én voltam eddig rossz helyen rossz időben..?


2011. szept. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ilyen, nem is voltam sosem 23/L
2011. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
Én ezt a kolisoknál vettem észre. Mi, akik hazamentünk órák után, nyugisak voltunk. Akinek nem inge....
2011. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
62%

Én nem vagyok ilyen!Néha smárolok bulikban,de utoljára a születésnapomon 6 hónapja.Szóval elég ritkán.

Akikkel smároltam is mindre emlékszem.

Amúgy meg még szűz vagyok,nem is szoptam le senkit :D

Nem azért mert "őrzöm a kincsem,míg férjem nincsen" hanem mert nekem érzelem nélkül nem megy!


Szóval keresgess csak,mert vannak visszafogottabb egyetemista csajok is!


19/L

2011. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:

óhh zsííír! :D

az tök király! ;)

amugy tisztában vagyok hogy van olyan.. mert 500-1000 nemtomhány hallgató közt kell lennie.. csak attol félek ritka mint a rózsaszin holló :\

2011. szept. 24. 21:41
 5/98 anonim ***** válasza:

Én koleszos vagyok és egyszerűen utálom a bulikat. Nem tudom megfogalmazni, valahogy nem vonz ez a dolog. A mi évfolyamunk kb 75%a bilizott minimum minden másnap, az idei elsőévesek minimum 90%-a. Az Ő dolguk, én nem szólok bele, én tudom, hogy nekem mi a jó, már nem próbálnak bulikba rángatni. :)

19/L (másodéves)

2011. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:

Hát nem a partiban kell a komoly csajokra vadászni, ennyi. Ott a könyvtár, lehet nézelődni. xD Persze hogy partiban minden csaj gátlástalanabb, oldottabb és nyitottabb. Mindenki olyan helyen mászkál, amerre a saját "szintje" van. A komolyabbak kávézóba járnak, meg színházba, stb, asszem xD, talán te tetted fel a hasonló kérdést is, na mindegy.

Én a komolyabb kategória vagyok, aki partiba is járt, ez a laza de normális formaság. :) Találsz jó nőcit az egyetemen, na aggódj ezen. :)

2011. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 A kérdező kommentje:

hehe :D én is az idei elsőéves kategória vagyok.. :D

az első 3hetet végigbuliztuk ahogy van.. nemarrol van szó, azzal nincs bajom :D arra jó amire..

de komolyabb dolgot sajna ezektöl nem lehet várni. és ja, joh megfogalmaztad.. pont az a 90% kb olyan mint irtam, és nekem azt a 10% ot kell megtalálni :| nohát nemlesz könnyü :\ :D de mind1, Challange Accapted! :D

2011. szept. 24. 21:46
 8/98 A kérdező kommentje:
persze.. alap h partyba partyzni megy csak legyen egy határ.. :P nincs azzal semmi gáz, sőt!.. hogy lemegy bulizni.. :) a könyvtárat még nempróbáltam, annyit meg nemér az egész hogy szinházba menjek érte :DD
2011. szept. 24. 21:48
 9/98 anonim ***** válasza:
Èn sem vagyok ilyen, az tény, h imàdok bulizni ès ha buli van akkor pia is van, de mindennek megvan a hatàra. Volt 1-2 alkalom, h bulizàs közben össze jöttem 1pasival, de csøkon kivül semmi sem volt! Szerintem rossz tàrsasàgba keveredtél, ha szàmodra a buli fogalma =dug@s/sz_pàssal.
2011. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:

Ez soha nem jutott eszembe fúj már :)

Az igen,hogy most vagyok fiatal, most kell szórakozni járni, mert később is arra akarok emlékezni, hogy jól éreztem magam a barátaimmal, de isten ments, hogy érzelmek nélkül mindenkivel :S Fúj.

2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!