Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főiskolás/egyetemista csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolás/egyetemista csajok! Ez a szint kulcsfontosságú nektek a párválasztásnál is? Miért? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem fontos, más az értékrend.. volt 1 pasim, aki nem járt egyetemre, és még a ballagásom se volt neki elég fontos, mert még érettségije se volt, és ő ezt nem tudta felfogni, h nekem ez miért volt olyan fontos..
2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moszuke ***** válasza:
61%
van érettségim és én sem értem mért olyan nagy puki egy ballagás.. ettől függetlenül elmentem volna rá.
2011. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy gondolom, hogy főleg azért, mert kb ugyanolyan intelligencia szintű embert keresünk magunknak.
2011. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:19


szóval szerinted az intelligencia a végzettség függvénye,


lőjön le valaki

2011. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kulcsfontosságú. (Sőt, a párom abba akarja hagyni az egyetemet, hát sajnálom, de nem szólhatok bele, nem is akarok.)

:D De jól esik, ha az ilyen tárgyú dolgokat, problémákat meg tudom osztani az illetővel, ő is érti, miről beszélek. (Bár ez lehet amiatt is, hogy ha ugyan ő nem járt egyetemre, a családjában van valaki, aki igen.)

Inkább az a fontos, hogy azonos intelligenciájúak legyünk, elfogadjuk, megértsük egymást, érdeklődjünk egymás dolgai iránt.

2011. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.Engem pl soha nem vonzottak a diplomás srácok.
2011. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Annyi, hogy akinek van "magasabb" végzettsége, az feljebbvalónak hiszi magát, akinek nincs, az meg lejjebbvalónak, azaz fölöslegesnek tartja azt, ami felette van. A fejekben van a probléma, mint mindig. Él egy koncepció az emberben arról, hogy ki ő, mi ő és azt hiszi, hogy ezek a dolgok határozzák meg. És láss csodát, mivel ezt hiszi, ezek is határozzák meg. Ezért van sok konfliktus ebből (is). Az ember lény hatalmas teremtő ám.
2011. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
azért számitott a ballagás, mert egyszer van az életben, és elhivtam, és örültem volna, ha ott van.. amugy meg azért fontos az érettség, h ne nézzenek hülyének h én tanulok, mondván sokszor h " mert minek a papir.. ", meg h megértse a párom, h ha vizsgaidőszak van, akkor miért nem tudunk talalkozni.. főleg, h én másik városban tanulok..
2011. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül, az intelligencia nem végzettség kérdése :)
2011. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

(általánosítás ez a felsőbbrendűsködésről szóló..amilyen ez a kérdés is.)

Tehát ez nekem nem kulcsfontosságú. Mert nekem az a kulcsfontosságú hogy körülbelül azonos nézeteket valljuk, azonos érzelmi és intelligenciaszinttel. Ha ez megvan, teljesem mind egy.

2011. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!