Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkatilag milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkatilag milyen típusú lányok tetszenek nektek? Mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén én kezdem elfogadni magam. Rájöttem, nem akarok tucatlány lenni..ráadásul nekem nincs olyan alkatom se. 168 cm vagyok és 62 kg. Picit vastagabb a combom és van egy pici hasam. Tudom nem lehetek tökéletes..de nem is vágyom rá.


Függetlenül a leírásomtól, tényleg őszintén várom a válaszaitokat, lehetőleg korral ellátva.

Előre is köszi :)


Üdv. 16/L


2011. szept. 25. 21:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

21:35 Én nem kérdeztem a véleményedet és szerintem nem feladatod másnak megmondani,hogy duci e vagy sem. Mint mondtam,én nem tartom magam annak. Nekem meg az a véleményem rólad,hogy gebe vagy,de valószínűleg annyira érdekel téged az én álláspontom,mint engem a tiéd.

Amúgy tök fölösleges kategorizálni valakit anélkül,hogy látnánk.Nem tudjuk mennyire arányos stb..csak kilókról beszélgetünk,ami még semmit nem jelent.

2011. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
mi jó a vékony csajokon nem vágom.
2011. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
21:35 Nem az eszedért fognak ellopni. Hallottál már az izomról? Ugyanannyi térfogatú izom többet nyom, mint ugyanannyi térfogatú zsír. Nem beszélve a csontozatról. Valakinek iszonyat széles csontozata van, és van akinek nagyon vékony. Ez mind befolyásoló tényező. Magyarul, látatlanba te ne mond meg senkinek, hogy duci e vagy sem.
2011. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Ha sportos vagy az a legtöbbünknek bejön. De ehez tényleg sportolni kell, nem elég a reggeli fejkörzés.
2011. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 MolotovPunk ***** válasza:

Szeretem a husis combos lányokat.

Kerek mellűeket. :)

2011. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A súly nem számít, csak a zsír ne tegye formátlanná. A vékony és az átlagos lányok tetszenek, kis mellel :)
2011. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
sportolj vmit, pár hónap és lemegy
2011. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy egyáltalán nem fontos, egyetlen dolog fontos, hogy vonzódok-e hozzá vagy sem. Ha igen, akkor nézhet ki akárhogy, ha nem, akkor nem tudom erőltetni. De az ilyen alkatú lányok tetszenek szinte kivétel nélkül, nem én akartam, csak ez van.
2011. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2011. szept. 27. 18:23
 20/25 anonim ***** válasza:

én direkt az átlagos testsúlyúakat szeretem vagy a "gebéket" (mivel én is vékony vagyok, enyhén szálkás) :D A mell legyen kicsi vagy közepes, de az se zavarna ha nem is lenne:D Legyen alacsony az megint csak előny.


F18

2011. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!