Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkatilag milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkatilag milyen típusú lányok tetszenek nektek? Mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén én kezdem elfogadni magam. Rájöttem, nem akarok tucatlány lenni..ráadásul nekem nincs olyan alkatom se. 168 cm vagyok és 62 kg. Picit vastagabb a combom és van egy pici hasam. Tudom nem lehetek tökéletes..de nem is vágyom rá.


Függetlenül a leírásomtól, tényleg őszintén várom a válaszaitokat, lehetőleg korral ellátva.

Előre is köszi :)


Üdv. 16/L


2011. szept. 25. 21:31
1 2 3
 21/25 habibi ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem duci/dagi ,hiszen lehet rajta izom is, ami köztudottan nehezebb a zsírnál. Na meg ha Ő így érzi jól magát, és elégedett a testével, harmóniában van vele, akkor senki se pofázzon neki!

19/L

2011. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ezt csak képpel lehetne igazán eldönteni..
2011. szept. 27. 20:14
 23/25 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs veled...en 14 vagyok 162 es 55 kg:D...en is panaszkodtam mar a sujomra de sokan mondtak h nincs miert mert sovanynak tunok..szoval jo vagy igy...gondolom nem akarsz ojan 170 cm 40 kg szal bel lenni...
2012. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
habibi-nek teljesen igaza van.. Nem számít, hogy hány kg van rajtad, lehetsz 150cm és 60kg, ha abból a 60ból 50kb izom akkor egyátalán nem vagy dagi.. ezt szerintem így nem lehet megítélni..
2013. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem a kg-k szamitanak!

EN 158 CM 65 KG vagyok es meg vagyok elegedve a testemmel

Pici derekam van nagy kerek fenekem nagy mellem vastagabb combok nem ket fapiszka. Nem vagyok kover hiaba vagyok tobb mint 58 kg

Es mellette sportolok is hogy tartsam a sulyt

Fo a magabiztossag ;)

2014. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!