Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne vele megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne vele megismerkedni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és van egy fiú, aki a városi csapatban játszik, és itt a közelben van egy pálya,ahol szoktak lenni mérkőzések,edzések. Elmentünk oda meccset nézni, tökre megtetszett ez a fiú. Hogyan lehetne felé közeledni?Sok-sok tanácsot kérek!:-)( A barátai mindig vele vannak az edzéseket(edzések után) meccseken(meccsek után).
2009. ápr. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
esetleg edzés után amikor megy vissza az öltözőbe átnyújthatnál neki egy ásványvizet, és a belső papírjára írd rá a számodat, de feltűnően :)
2009. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2009. ápr. 26. 18:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondtad?:)
2009. ápr. 26. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
ez mekkora XD eszembe nem jutna ilyesmi :D:D:D
2009. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tapasztalatbol beszél.
2009. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mi van, hogyha nem veszi észre a telefonszámot,és odaadja a haverjának (is)az üveget?:)
2009. ápr. 27. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
ezért kell a feltűnőség nyilak meg mitom én mi én azért észrevennék pl fekete izéket a vízben, próbáld meg egy próbát megér, ha meg nem az hív akit szeretnél mond azt téves és leteszed, ennyi:)
2009. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziiii!:-)
2009. ápr. 27. 16:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy én túl félénk vagyok... :(
2009. ápr. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!