Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeledik felém, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledik felém, csak mert sírni látott?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Van egy srác, akivel szeptember óta egy faktra járunk, de nem igazán spanoltunk össze. A suliban nem is köszöntünk, semmi. Nem arról volt szó, hogy nem volt szimpatikus, egyszerűen elmentünk egymás mellett, anélkül, hogy észrevettük volna a másikat.

Néhány hete nagyon rossz napom volt, minden összejött. Abszolút nem vagyok olyan típus, aki mindenen elsírja magát [sőt, elég nehezen mutatom ki az érzelmeimet], de egyik órán már totálisan kiborultam, és utána elsírtam magam.

A mi sulinkban óráról-órára vándorlunk egyik teremből a másikba, így nem tudtam rendbe szedni magam, és úgy mentem át a másik terembe, hogy látszott, hogy sírtam. A teremajtóban ott állt ez a srác, és láttam, hogy néz, de nem igazán foglalkoztam vele.

Azóta mindig hangosan előre köszön, keresi a társaságom, fakton akármit mondok, mindenen nevet, ha találkozunk a folyosón, mindig szól hozzám valamit, ha mást nem, akkor legalább annyit, hogy "Lesz ma fakt?:)". Viszont ha én szólok hozzá, látom, hogy néha zavarban van. Nekem ezekből a jelekből az jön le, hogy tetszem neki, de ez csak azóta van így, amióta sírni látott. Oké, ebből az jöhet le, hogy csak simán sajnált, azt hiszi, hogy elveszett vagyok, és szánalomból kedves velem, de nem vagyok olyan alkat, akit bárki is elveszettnek hinne, így nem erről van szó:)

Akkor most tetszem neki, csak mert látta, ahogy sírok? Nem igazán értem...


2009. ápr. 26. 20:41
 1/8 Thurston ***** válasza:
73%
Lehet, hogy csak emiatt figyelt fel rád.
2009. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes...nem leszólásnak értem,talán eddig azt hitte,hogy egy kicsit "hidegebb" vagy,de most meglátta,hogy igenis neked is vannak érzéseid..huh hát nem tudom,a lényeg h biztos tetszel neki:) kérdés hogy neked is-e ő?:)
2009. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek!

ez folytatást kíván :)

2009. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D:D:D

Hát, igazából a kérdés szempontjából az nem lényeges, hogy nekem tetszik-e a srác, de egyébként igen:)

2009. ápr. 26. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat:)
2009. ápr. 26. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet hogy mikor látott téged sírni meg sajnált és azért kezdett el feléd közeledni.

Vagy eddig nem mert hozzád szolni és ez pont kapóra jött neki hogy könyebben meg ismerjétek egymást.

Bocs ha hülyeségnek tünik de ez a véleményem.

2009. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tűnik hülyeségnek:) Köszi szépen a választ:)
2009. ápr. 26. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy gyengének látott, ami kiváltotta belőle a védelmező ösztönt, vagy valami ilyesmi. Lehet, hogy a törékeny nőt látta meg benned, ezért kezd vonzódni hozzád.
2009. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!