Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami jó önbizalom növelő ötlete? 20l

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányos vagyok. Ez az élet minden területén megmutatkozik, mert félek az új helyzetektől, új emberektől, kapcsolatoktól. Szorongok ha megszólítanak. Zavarba jövök minden apróságtól. Tudom, a titok a helyes önértékelés, de úgy érzem, hogy tudom mik az erősségeim és a gyengeségeim, mégis ilyen "béna" vagyok.
2011. szept. 12. 11:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Whisky laposüvegben. Mindig legyen veled.
2011. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Oka is van az önbizalomhiányodnak ?
2011. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
ez az, h semmi okom nincs rá, hogy önbizalom hiányos legyek. elvileg jól nézek ki, aki ismer, az szeret is.
2011. szept. 12. 11:24
 4/28 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


nézd meg ezt.... írtam privit.

2011. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
bár nekem semmit sem segített
2011. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Volt már kapcsolatod ?

Csak mert nekem is kb ok nélkül van önbizalomhiányom

24/F

2011. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kérdést akartam most feltenni, csak megláttam a tiédet... :o)

Hát én valamiféle mantrát találok ki ilyenkor, ami tudom, hogy igaz és addig mondogatom magamban, amíg erősebb nem leszek. 1 hét múlva nekem is szerepelnem kell , és ki vagyok egy kicsit, mert nagyon visszahúzódó vagyok, de ebből már elegem van. Rájöttem, hogy sokan már "lenéznek" és ezt magamnak köszönhetem, mert sokszor inkább játszom a hülyét, mintsemhogy megmondjam a véleményemet.

Nekem még az segít, ha valakivel pl. találkoznom kell, h én érek oda előbb, akkor még van időm egy kicsit lenyugodni, átvenni a légkört.

én 9 évvel idősebb vagyok, és még mindig ez a problémám. Sajna félek, h nem fognak szeretni, ha más a véleményem, te léci állj a sarkadra, ne maradj le!

2011. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
volt már kapcsolatom, de nem működött valami jól. én csak azok előtt merem felvállalni magam, akiket már régóta ismerek. de az, hogy például órán felszólaljak... az soha :S és épp ezért nem bírom magam elfogadni, mert amúgy olyan barátságos és kedves akarok lenni, de így rideg és zárkózottnak tűnök, talán tényleg az is vagyok. :S
2011. szept. 12. 11:40
 9/28 anonim ***** válasza:

Bár ez elég nyomulósnak tűnhet de küldenél egy képet magadról, én megnézem és ha jól nézel agyonmagasztallak, hogy nőjön az önbizalmad.


gondolom a rémálmod valami ilyesmi:

http://www.youtube.com/watch?v=IPu5okuLEbY

:D

2011. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
fölösleges a kép, mert szerintem ez nekem inkább belső gond. úgy értem azt utálom magamban, h zárkózottnak meg csendesnek tart mindenki, és ezért úgy érzem nem szívesen vannak velem, mintha félnének tőlem.
2011. szept. 12. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!