Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? Gyönyörű és átlagos az ágyban vagy átlagos és nagyon jó az ágyban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A lényeg ,hogy tetszen. Nem fontos , hogy jó legyen az ágyban. Úgyértem, a bemutatkozó mutatványa nem kell , hogy egy világszám legyen, csak mint ember tetszen, izgasson a látványa, a teste, a jelleme, már ha fekszik egy ilyen nő az ágyon, és csak hagyja ,hogy kényeztessem kedvemre, már akkor szárnyalnék tőle. Az érzés,hogy vele vagyok, hogy megtapinthatom, megsímogathatom maximálisan kielégít, nem elvárás igazán, hogy csináljon akármit is. Tehát nálam az első verzió a nyerő. De persze nyilván idővel összeszoknak a friss párok, egyre jobbá válik a szex is, belejön!
2012. aug. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Nincs "C" opció? Barátom szerint gyönyörű vagyok és nagyon jó az ágyban.
2014. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!