Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen kis apróságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen kis apróságot tudnék KÉSZÍTENI a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki valamit csinálni házilag!! Szívesen készítenék valamit fából de nem jut eszembe semmi olyan ami "romantikus" lenne!

Minden olyan ötletet szívesen fogadok, amit házilag megtudnék csinálni és nagyon jól esne egy lánynak! Ti minek örülnétek? :)


Köszönöm!


2011. szept. 28. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
fapénisz.
2011. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és 19/F vagyok :)
2011. szept. 28. 11:37
 3/14 napietus ***** válasza:
faragott könyvtámasz, smintükör pl.
2011. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves első válaszoló! De valami romantikusabbra gondoltam! :D
2011. szept. 28. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

első vagyok


Akkor egy szív alakú ékszerdoboz. :)

2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na ez már sokkal jobb köszönöm! Úgyis fülbevaló mániás :)
2011. szept. 28. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én lány vagyok és a barátomnak egy szív alakú párnát varrtam amibe belehímeztem,hogy szeretlek!

Hát ha nem is varrsz,de talán tudtam segíteni

2011. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm második és utolsó Válaszoló!

Sajnos varrni nem tudok, max anyumat megkérem, de hát azt meg nem én csináltam :)

Tuti örült a barátod neki :)

2011. szept. 28. 11:44
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor is az én fapénisz és szív alakú ékszerdoboz ötleteim a legjobb ötletek.
2011. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Albumot készits, legyen pl. 5 lap benne és ha van közös fotótok ragaszd bele. Vegyél egy A4 es kartonlapot, hajtsd kettőbe, s mivel ősz van egy csomó szép falevelet meg bogyót lehet gyűjteni, s ezekkel dekorálhatod. A lapokra ragaszd rá a képeket és utána ezeket is kidiszitheted. A kettétűrt kartonlap közepét átlyukasztod és a lapok baloldalát is, aztán meg valami vékony szalagot atfűzöl a kilyukasztott lapokon és a kartonon és kész is.Remélem tetszik az ötlet.

19/L

2011. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!