Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vonzòdom hozzá!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vonzòdom hozzá! Mit tegyek? (bőv. Lent, fontos)

Figyelt kérdés

Az egyik fiù osztálytársam nagyon bejön.Istenien kigyùr teste van,átlagos testalkatù és kb egymagas velem.Az arca helyes.Nagyon vicces,jòfej,a társaság kőzpontja általában.Teljesen vonzòdom hozzà és kedvelem is.Már attòl felizgulok ha közelebb kerülök hozzá.Már régen éreztem ilyet utoljára,de nem bìrom ki.Ő egyébként 15 éves.

16/L


2011. szept. 28. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Megint egy ő aki ösztönösen az alfaímet akarja
2011. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nő
2011. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tehetek ròla,ha a többi fiù osztàlytársam olyan ronda,hogy bottal se piszkálnám meg őket,még ha kedvesek is.

Azért én sem vagyok ronda,akkor miért adjam le?És ha egyszet csak vele működik a kémia?

2011. szept. 28. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy a legjobb csaj vagy nem vagy 80/C felett ak ne próáld mert mindenki az alfahímet akarja, az okosabb gyerekek akiket kirekesztenek azok minden alkalman kapnak.
2011. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

"Megint egy ő aki ösztönösen az alfaímet akarja"


:) szerintem mi nők,erről nem tehetünk,mert ez valóban kémia,nem lehet irányítani.

Kérdező:próbálkozz nála,nem kell erőszakosan,tedd úgy,hogy ne legyen egyértelmű számára(ha félsz a kudarctól-a te korodban gondolom ez jellemző),egy-egy mosoly,"olyan" tekintet,ami sokat elárul,de azért mindezt úgy,hogy feltűnjön neki valami.Ha nem félénk és érdekled,akkor hidd el,viszonozni fogja,aztán utána rajtad áll,csak bátran!De sajnos sok fiú a jelekből sem tud olvasni,főleg a tizenévesek.Reméljük ő nem olyan.Egyébként meg tudom érteni a problémádat :)

22L

2011. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 1évvel nagyobb osztályba járnál nálla ak egyből bukna rád mert a kor is számít
2011. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 újabb tiniibanc
2011. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!