Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Ti szoktatok egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Ti szoktatok egymással játékból birkózni, verekedni? (persze ütések nélkül. ) Tisztában vagytok azzal, hogy a párotok fizikálisan milyen erős, beleértve a lányt is! Esetleg szkanderoztatok már egymással poénból?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert a tapasztalatom szerint a legtöbb kapcsolatban a pároknak fogalmuk sincs egymás fizikai képességeiről? Persze ez nem annyira fontos egy kapcsolatban, főleg egy lánynál nem lényeg, hogy milyen erős, csak azért lepődtem meg ezen, mert akkor ezek szerint soha semmilyen olyan "játék" nem zajlott le a felek között amiből ez kiderül! Lehet, hogy ez más pároknál nem fontos, de mi imádunk jókat bunyózni játékból, csikizni egymást, nevetni közben és felszabadultnak lenni! Persze hogy nem ez a szex csúcspontja, de olyan közel hoz minket egymáshoz! Ja, és a legtöbb lány meglepően erős! Vélemény?
2011. szept. 29. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

mi rengeteget szoktunk hülyeségből bírkozni :):):):) tisztába vagyunk egymás erejével mindenével :) bár egyszer volt hogy a párom lefogott és nem tudtam kihuzni a kezem és bepánikoltam :S de azóta odafigyelünk és semmi gond nem volt :)

szoktunk olyat is h hülyeségből csak beleütünk váratlanul a másik vállába (nem erősen) ő meg kamillázik és vissza adja :D szal nálunk minden napos a hülyeség, ez is jól fent tartja a jól működő kapcsinkat nem unalmas :)


L21

2011. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mi is szoktunk a csikizéstől kezdve a bírkózáson át a gyengébb verekedésig mindent csinálni:D én szeretek durvulni :$ szóval ütni meg rúgni is szoktam mondjuk azt mondta nem zavarja sőt csak nyugodtan:d ő azért nem szokott annyira de néha azért fáj amit csinál nem baj én visszaadom hogy neki is fájjon:PxD ez kicsit durvának tűnik de én szeretem:'D persze az ilyen "fájdalmasabb" helyeket békén hagyjuk/hagyom:d

nagyon jól levezeti a feszültséget és még tanulni is lehet belőle:)

de hát persze tisztában vagyok azzal hogy erős mert szinte minden nap eddz és hát sosem tudok "nyerni":):D

de azt mondta hogy meglepte hogy nem vagyok annyira bénaxd

16L

2011. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi is szoktunk birkózni játékból, és nagyon vicces :D Olyankor látszik a legjobban az életkedve :D Imádom a játékos lányokat :))
2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!