Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyire tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire tetszek neki, ennyi idő után? Vagy miért néz ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Kb fél évvek ezelőtt bepróbálkozott nálam egy 30 éves pasas. Nagyon jól néz ki, meg minden, de én nem akartam túl könnyűvérünek tűnni, ezért elutasítottam a közeledését. Rá 2 hónapra megint közeledett, de akkor nem nyomult, csak bókolt. Szóval mióta megismertük egymást, azóta, ha a közelében vagyok sokat néz(lagzin is végig engem bámult, illetve ha észrevesz, akkor is többször rám téved a szeme).

Hozzáteszem egyáltalán nek vagyok csúnya, szóval nem hinném, hogy amiatt nézne

18/L


2011. szept. 29. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
kanos
2011. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a ti lagzitok volt... Hiszen akkor a kérdés nem releváns :D

Amúgy az első válaszoló bár szűkszavú volt, reális. Egyetértek :)

2011. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem azért bámul, mert csúnya vagy, akkor azért teszi, mert szépnek tart.

tényleg eget rengető talány :)

2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

figyelj, egy 30 éves felnőtt érett férfi nem azért fog kikezdeni, egy 18 éves csitrivel, hogy majd évekig járjanak.

4* 5* +ba*c utána pedig dob a francba.

2011. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tajparaszt ***** válasza:
Jól meg akar ba..ni.
2011. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!