Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője? Hogyan deríthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője? Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés

A sráccal beszéltem már egy párszor és motorozni is többen ahol ott volt.

Ezek közül a leírások közül melyik jelenti azt h igen neki van.

Nos az egyik az hogy amikor terveztük a túrát mondtam egy napot és ő mondta megy a barátnője névnapjára mert megígérte.

A másik sem az iwiw sem pedig facbook adatlapján nincs kiírva az a státusz hogy kapcsolatban sem képek sem semmi.

A motorozáson az volt hogy a táskájában láttam egy rózsaszínű kicsi törlőkendőt amit én nem láttam hogy használt volna.

De ami feltűnt hogy mindig az anyjával kommunikált telefonon. Mindig őt hívta.

Szerintetek?

Van vagy nincs?


2011. szept. 29. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan leszarják hogy kivan-e írva facebookra vagy sem. Miért nem kérdezed meg ? Az a legtisztább ha ö maga mondja meg a választ.
2011. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tajparaszt ***** válasza:

Úgy deríthetnéd ki, hogy megkérdezed.

Erre még nem gondoltál?

2011. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

??? kellett egy kis idő, míg felfogom, mit is írsz. Szóval ennyiből nem lehet nagyon megállapítani. Az h iwiw-en meg facebook-on nincs kinn nem jelent semmit, nekem sincs kinn, pedig menyasszony vagyok. Abból sem lehet messzemenő következtetést levonni, hogy beszélget az anyukájával, és a kendős sztorit meg egyáltalán nem értem.

Próbáld a beszélgetés közben kiszedni belőle, vagy hívd el egy kávéra, vagy egyéb programra, aztán ha gondolkodás nélkül megy akkor feltehetően nincs senkije. De a legegyszerűbb, hogy egyenesen rákérdezel

2011. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nyugi jézus nem vérre megy..

helyzet nem akarom beégetni magam mert édessapám csak rá meri bízni az öcsém hogy a motoron vigye

és több alkalom is lesz hogy elmegyünk...


és szerintem senkineksem jó ha csak úgy in medias res..

2011. szept. 29. 15:51
 5/9 A kérdező kommentje:

képekre gondoltam főként azokon az oldalakon hogy nincs semmi


kávézni meg nemnagyon tudom elhívni mert másik városban lakik de ez hosszú hogysmint

2011. szept. 29. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg!!!!!!!!

Nem fogsz minden kérdésedre itt választ kapni

Ha azt mondja igen, az azt is jelentheti, hogy tőled nem akar többet és így akar lerázni.....

2011. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én és még sok normális ember magasról szarja le az ilyen közösségi oldalas f.szságokat és van jobb dolga, mint hogy átállítsa a családi állapot mezőt, miután rámosolygott egy ellentétes nemű.

Nekem is van lila zsebkendőm és akkor mi van? Ha anyámat hívom telefonon, akkor miért zárja, ki azt, hogy van-e valakim?

Tipikus hülye, értelmetlen, női kombinálás, aminek semmi értelme. Ahelyett, hogy megkérdeznéd, hülye elméleteket gyártasz, aminek az lesz a vége, hogy majd tényleg lesz valakije, te pedig csak leshetsz.

2011. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de miért kell bunkózva válaszolni g.....iiiiiiiiiii?! miért?

normálisan nem lehet?! vagy WTF?

2011. okt. 3. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Értelmes választ vársz, de itt g.cizel. EZ aztán a kulturált női viselkedés.

Most szerinted erre mégis mit kellett volna válaszolnunk? Iwiw és facebook nélkül megáll az élet? Tudod mit? Ne érdekeljen, hogy van-e valakije. Irkálj neki minden nap és az első dolgod legyen átállítani a mezőt kapcsolatbanra. Manapság úgyis ezen a szaron keresztül éltek szerelmi életet, amihez még találkozni sem kell, akkor meg teljesen mindegy, hogy van-e barátnője, vagy nincs.

2011. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!