Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik a fontosabb nektek? A szeretet vagy a szex? Szex nélkül, de szeretettel működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 12:36


Éppen ezért érzem fontosabbnak a szeretetet. Mert ha egy ideig nincs szex, azt a részemről kibírja a kapcsolat. Ha egy ideig nincs szeretet (nem a fenenagy lángoló szerelemre gondolok, mert tudom, az nem mindig ég egyforma lánggal, hanem az egymás iránti szeretetre), azt nem bírja ki. De gondolom, mindenki máshogy érzi.

De nem is az volt a kérdés, hogy melyiket nélkülöznénk teljesen, hanem az, hogy melyik a fontosabb.

Persze, hogy a szex is fontos része a kapcsolatnak, meg még rengeteg minden más is.

2011. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"igen, működhet. kb a 14-16 éves korosztályban, vagy idősebbeknél is akár, mondjuk kb 1-2 hónapig. kit akartok becsapni? nagyon fontos a szeretet, de akármennyire szereted, ha nincs szex, egy idő után nem fogod szeretni. ennyi.

19l"


Gondolom te még nem próbáltad szex nélkül hosszabb távon... Én igen, és nem az általad említett korosztályban. Fél éve szex nélkül vagyunk, és nagyon jól megvagyunk. Még biztos, hogy nem lesz egy ideig, de biztos vagyok benne, hogy tovább is jól megleszünk. 5 éve vagyunk együtt, egy évet szex nélkül simán ki lehet bírni. Fontos persze, hogy megfelelő partnerrel. Ez csak abban az esetben nem működik, ha az egyik fél nem akarja. Nálunk ilyen téren nagyon jó az összhang. (5 éve vagyunk együtt, 1 év után feküdtünk le, és fél éve nincs szex, szeretet viszont annál több.)

2011. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Fel eve nincs szex? Mi az a fel ev? Az semmi. De le tudod kepzelni, hogy egesz eletedben ne legyen szex? Ezt en senkinek sem fogom elhinni. Fel ev, 1 ev, 2 ev meg elfogadhato, de utana mi lesz? Hogyan lesz peldaul gyereked ebben a fene nagy szeretetben? Szuz Maria csak egy volt.
2011. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, hogy csak fél éve nincs, de néhányan azt az 1 évet sem tudják már elképzelni, azért írtam! Nem tudom, egy éve még 2 hét szex-mentességet sem tudtam elképzelni, fogalmam sincs, hogy pl. 1 év múlva mit tudok elképzelni, és mit nem. Most nagyon sokáig nem fogok, és nem akarok szexelni, az biztos. Lehet hogy 1 évig, lehet hogy 3-4 évig, de az is lehet, hogy majd 5 év múlva fogok csak, vagy épp fél év múlva lesz szex, aztán egy évig megint nem lesz semmi az ég világon...

Ez nem arról szól, hogy egész életemre hanyagolni tudnám-e, csupán nekünk a szeretet a fontos, nem a szex. Tudunk élni, és együtt lenni hosszú szexhiányban is, mert nagyon szeretjük egymást. Ennyi a lényeg.

2011. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ó, és a gyerek: honnan veszed, hogy akarok egyáltalán gyereket? Még nincs rá megfelelő anyagi keretem, ezért nem vállalhatom be. Magyarországon, főleg ebben a régióban, ahol lakok, munkát sem lehet találni, szóval nem is biztos, hogy lesz valaha elég pénzem egy gyerekre. Nem a gyesből akarom eltartani, és mindent meg akarok neki adni, ha már egyszer gyereket csinálok, nem fogok felelőtlenül belefogni. Ha minden bizonytalan, inkább nem is szülök.
2011. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy miért nincs fél éve szex? Mert ez elég érdekes, egy normális kapcsolatban nem így működik. és igen, én nem próbáltam, de nem is akarom próbálni anélkül. 14 voltam , mikor a jelenlegi párommal összejöttem ( ős is 14 volt) 9 hónap járás után feküdtünk le egymással először, szóval még csak el sem kapkodtuk. petting sincs? miért álltatok le vele?

19L

2011. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Biztos valami szektahoz csatlakoztak. A szex minden normalis kapcsolatnak resze. Hacsak nem valami betegseg miatt hagytatok abba. De akkor is, az egeszseges fel ugyis hianyolni fogja egy ido utan, mert ez is egy emberi szukseglet. Ha tetszik, ha nem.
2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk egy fórumon vadidegenek szexuális életében vájkálni sem valami egészséges viselkedés... XD
2011. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 17:50


Megkérdezheted, nem gond, csak nem szeretném elmondani. Volt egy kis problémám, és jelenleg még próbálom kiheverni. És nem csatlakoztunk semmilyen szektához. :) Petting sincs. Bár nem tervezem az életem végéig visszafogni ezt, de jó ideig még nem tudok, és nagyon örülök, hogy nálunk működik a kapcsolat csak a szeretettel is. (Egyébként mi 1 év után feküdtünk le először, de minden mást is nagyon lassan kezdünk el. kézfogás 5. nap, csók 2 hónap, petting fél év...)

2011. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Jó, de ha betegség vagy más gond miatt nem lehet, az más! Nem ugyanaz, mintha egyik napról a másikra eldöntenéd, hogy mostantól nem fogod csinálni, és kész! így érthetőbb is, bár én nem bírnám ki azt a fél évet, és tudom h nem a te esetedhez kapcsolódik, de a távkapcsolatok is épp ezért rosszak, nincs fizikai kontaktus...nem érnek semmit :S

és még csak annyit, hogy petting sincs. de ezt a párod is ugyanígy kibírja zokszó nélkül? én pl ha fiú lennék szerintem mégnagyobb szeximádó lennék, minimum lenne fél év szexhiány esetén orál, vagy valami.

2011. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!