Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem véges? És ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem véges? És ha igen, akkor mikor jön el annak az ideje, hogy a szerelemből szeretet és féltés lesz? Ez a kapcsolat minőségétől függ vagy valami mástól?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyok együtt. 2 hónap után már rengeteget veszekedtünk. Kb. 2 hónapja azt mondta hogy nem bírja és szakított. De már másnap azzal keresett hogy hülye volt:D és megbánta. Azóta minden tökjó és nagyon szép, szinte nem is vitázunk.

Barátnőméknél meg pont fordítva van, inkább msot vitáznak többet, és a kapcsolatuk elején jöttek ki nagyon jól. Ez mitől függ? Befolyásolhatja az is, ha sok időt töltenek együtt és már szinte egymás agyára mennek?

Egy tini szerelemnél heti hány találkozás a normális és az együtt alvás milyen sűrűn kéne hogy legyen?

16 L


2009. okt. 31. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én barátnőmmel hétvégente taliztam csak és olyankor együtt is aludtunk... mármint úgy h péntek du. tali, szombaton du. elmentem, ottaludtam, vasárnap délbe haza. elég jól elvoltunk egy ideig, csak aztán mégis vége lett:S:D:D
2009. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi 2 éve vagyunk együtt, egy helyen lakunk, mindennap találkozunk. A barátom a szünetekbe szinte mindig, és hétvégén itt alszik nálam. Nem untuk meg egymást és még mindig szerelemesek vagyunk. Ha esetleg valamiért nem tudunk találkozni már minden bajunk van. Szóval szerintem nem véges a szerelem.
2009. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

én csak olvastam róla, tehát nem személyes tapasztalat (a leghosszab kapcsoaltom eddíg 13 hónap volt)

szal elvileg 3 évet mondanak.

2009. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A szerelem egy pontosan leírt biokémiai folyamat, időtartama 0,5-4 év.


Nem minden párkapcsolatban van szerelem, noha a pontatlan nyelvhasználatban gyakran minden barátságot és szexet is magában foglaló fiú-lány kapcsolatot szerelemnek neveznek.

2009. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen igen ezt én is hallottam hogy a szerelem egy bizonyos ideig tart 3-4 évig

érdekes téma am ez nagyon azért is kérdeztem:D:D


2. hozzászóló...nálunk is ugyanez van, hogyha nem talizunk csak szenvedünk, és sajnos nálunk nem megoldható ilyen sűrűn a találkozás (suli végett) meg az együtt alvás se (szülők végett) :(

2009. okt. 31. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
a szülők is biztos megenyhülnek egy idő után, szóval nehogy ez miatt csináljatok hülyeséget :)
2009. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok: Nekem sem a kezdetektől engedték a szüleim az együttalvást, 1 évesek voltunk mikor végre megengedték és azóta már nem kérdés hogy ott alszik-e.
2009. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
háát nálunk oan 7. hónaptól engedték az ottalvást, de csak olyan heti egyszer
2009. nov. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!