Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajom csak akkor szép ha ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom csak akkor szép ha ad magára, hogy mondjam meg hogy legyen kicsit igényesebb?

Figyelt kérdés
és még a járása se tetszik azt hogy mondjam meg
2009. okt. 5. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy. Ha szereted, akkor olyannak fogadod el, amilyen. Ha meg nem, akkor minek vagy vele?


22/F

2009. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
hát b+ ez így sehogy sem jó:) te sem vagy éppen szerelmes. ez áthidalhatatlan probléma...
2009. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor most tetszik a lány, vagy nem?


ha nem, akkor mit keresel mellette!?

2009. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg akarod őt változtatni,akkor az a lány nem a te embered,és te sem vagy hozzá való!
2009. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez belülről kellene változnia. Te max annyit tudsz tenni, hogy megjegyzed ha tetszik egy ruhája vagy a haja vagy akármi. Meg az is segít ha nőként kezeled, ekkor automatikusan beindulhat egy fajta változás. Elég nehéz igényesnek és nőiesnek maradni ha nem úgy kezelnek. Ehhez idő kell, hogy végleges legyen.
2009. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg akarod öt váltóztattni akkor te nem is szereted!
2009. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj: én is csaj vagyok, és hiába akarok mindig adni magamra, sokszor van, hogy nincs időm hajat mosni, olyankor hátrafogom, vagy bármi ilyesmi. Mindenkinek lehet rossz napja, amikor nincs kedve ahhoz, hogy órákat álljon a tükör előtt. Ha szereted, olyankor is szereted, amikor nincs kivasalva a haja, vagy nincs rajta fél kiló smink.
2009. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

hát hogyne, majd pont 365 napig minden áldott reggel belője a haját, kifesse a szemét, és még a járását is változtassa meg nem? Hol élsz te?

Keress mahagdhozvalót, ne akarj te senkit sem megváltoztatni. És mi lenne ha valaki neked mondaná h igénytelen vagy, csak mert nem minden nap nézel ki úgy, mint aki most jött a fodrásztól?? Gondolkodni kéne kicsit..

Amúgy a legtutibb csajok is néznek ki slamposan, amikor olyan kedvük van, vagy nem mindíg van idejük mindent tökélyre megcsinálni magukon....

2009. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy a kérdező mire gondolt, tehát arra, hogy általában nem ad magára, vagy hogy néha?!

Mert ha általában, akkor én is csak azt tudom mondani, amit a 16:13-as, hogy igazából akkor érzi igazán nőnek magát egy nő, ha azt éreztetik vele, ha úgy bánnak vele, és akkor jobban is odafigyel magára!!!

De ha néha nem figyel oda magára...azt természetes...emberek vagyunk...nem lehetünk mindig tökéletesek...főleg nem az év minden napján!!!


Szerintem dicsérd meg, amikor vmi nagyon csini ruha van rajta, vagy jó a haja...mondd meg neki, hogy mennyire tetszik neked, meg hogy mennyire jól áll neki, meg nőies stb...:) De semmiképpen se mondj olyat neki, hogy "kifestve szebb vagy" vagy ilyesmi...mert az nagyon sértő lenne...!

Vagy vegyél neki ajándékba kozmetikumokat (ha nem tudod, hogy mit vegyél...amire nagy az esély, akkor ajándékutalványt:) ), vagy ruhát stb...

2009. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fáradt vagyok akármi nyügöm van néha énis kicsit furin megyek. szóval nem kifejezetten lányosan.smink csak akkor nincs rajtam ha max kutyát sétáltatni megyek vagy boltba, de akkor is szemcsiben.de barátom lát smink nélkül, akkor is mikor nem vagyok túl nőies de tudja h nem midig lehetek a toppon és elfogad mert szeret igy ahogy vagyok. nah most ebböl én azt vonom le h te marhára nem szereted a "csajodat".de akkor meg mit foglalkzol vele h h néz ki meg minek vagy vele?:O
2009. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!