Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 17-től 25 éves korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-től 25 éves korosztályban lévő fiúknak miért nincsenek érzéseik? Egyátalán vannnak érzéseik a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert egyszer nem láttam még pasit sírni, hogy fájt volna neki valami, csak adják a keménylegényt, hogy ők milyen erősek. Suliban is bandákban nyomulnak, verik a gyengébbet, kötekednek mindenkivel és csak a szex érdekli őket.
2011. szept. 30. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek érzéseink.

Sírni meg azért nem sírunk, ha fáj valami, mert idegrendszerünk sincs, ami a fájdalmat közvetítené.

2011. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi így a férfiak nevében, hogy általánosítasz. Miért ne lennének érzéseink? Attól, hogy nem sírunk úton-útfélen, még vannak érzéseink.

"Suliban is bandákban nyomulnak, verik a gyengébbet, kötekednek mindenkivel" Az összes férfi ilyen lenne?:D


"és csak a szex érdekli őket." Ezt meg verd ki a fejedből... 22F

2011. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BlackSword ***** válasza:
100%

Ez nyilvánvalóan nem így van... Bár az is egy érdekes iskola lehet, ahol mindennapos a verekedés... Ahová én jártam -nem is olyan régen- ott nem ez volt a jellemző, hanem sokkal inkább az összetartás...


A pasiknak is vannak érzelmeik felénk, nekem is vannak, és sírtam is már, ha valami nagyon fájt, de nem érzem e miatt magam sem kevésbé keménynek, sem kevésbé férfiatlanabbnak... Bár én sem sírtam bárki előtt... És egy férfi sem szeret mások előtt sírni...

2011. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Nincsenek. A farkukban van az eszük (85%.ban) abban meg nincs érzelem.
2011. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Attól h te csak a jóképű és menő fiúkat veszed észre, még van sok kedves és jó fej srác a csúnyábbak között.
2011. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

17-25 eves Nyuszika megiszik egy uveg sort.

Leul fejbeb@ssza magat egy baseball utovel, utana recskazik egyet.


Majd elegeulten azt mondja:

"Ez az elet! Pia, Bunyo, Sex..."

2011. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jutott, hogy talán nem verjük nagy dobra, ha fáj valami?


26/F

2011. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk sírni... Csak persze nem minden apróságon, és általában nem akárkik előtt...
2011. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Meg a pénztárcájuk sem elég vastag mi?
2011. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok akiknek vannak érzései. Már csak azért is biztos mert én ilyen vagyok. Viszont soha nem mutatom a külvilágnak, ingább magamban tartom. Így halvány lila gőze sincs senkinek, még a családomnak sem, hogy sokszor mit érzek legbelül. Aki a gyengébbeket veri az 1 idióta barom. És nem mindenkit csak a szex érdekel, én például már rettentően vágyom egy párkapcsolatra, 1 lányra akit szeretek, és viszont szeret.
2011. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!