Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mért csinálja?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mért csinálja?!

Figyelt kérdés
Egy osztályba járok egy sráccal aki nagyon tetszett/tetszik. Nemrég összejött egy másik csajjal, mikor megtudta h tetszik nekem. Soha nem törődött velem. Tegnap viszont szakítottak. Ma már egyből érdekes voltam neki és velem foglalkozott. Miért csinálja? Ez az a tipikus, ha ló nincs szamár is jó helyzet?
2011. szept. 30. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges..

De nehéz ennyiből megmondani, te ismered a srácot, tudod milyen, és mi telik ki tőle..

2011. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorakozik veled. A masik csajt akarja, hogy feltekeny legyen.
2011. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, keves az info. De azt is vedd szamitasba, hogy a fiu azert csinalja, hogy a masik csajt tegye feltekennye :( Ne vedd bantasnak, csak ez is benne van a pakliban!
2011. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát,az is lehet,hogy szórakozik veled és az is,hogy a másik barátnőt akarja féltékennyé tenni,ahogy az előző hozzászólok le is írták
2011. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"...Nemrég összejött egy másik csajjal, mikor megtudta h tetszik nekem. Soha nem törődött velem. Tegnap viszont szakítottak. Ma már egyből érdekes voltam neki és velem foglalkozott..."


Na most nagyon nem mindegy hogy is volt. Összejött valakivel, és UTÁNA tudta meg, hogy tetszik neked? Mert ha ez a helyzet akkor ez NEM a "nincs ló jó a szamár is". Nem foglalkozott veled, de miután megtudta hogy esélyes nálad ÉS szakított a párjával, érdeklődni kezdett... Ez tök normális viselkedés. Bár minden fiúcska így tenne...

2011. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!